5000 TL sistem toplama

Freesync monitör ile RX580 daha iyi olur ancak hiç RX580 yok şuan piyasada. Ne zaman gelir o da bilinmiyor. Yoksa tavsiyem freesync olmasa da RX580 yönünde.

MSI Armor ve Asus Dual modelleri dışında hepsini tavsiye ederim. Bütçenize bağlı açıkcası. Eğer bütçe yetiyorsa Asus ROG Strix, yetmiyor ise MSI Gaming X, ona da yetmiyor ise Sapphire'lerden birisi alınmalı. Benim kişisel tercihim bu yönde.

MSI Armor ve Asus Dual modelleri dışında hepsini tavsiye ederim. Bütçenize bağlı açıkcası. Eğer bütçe yetiyorsa Asus ROG Strix, yetmiyor ise MSI Gaming X, ona da yetmiyor ise Sapphire'lerden birisi alınmalı. Benim kişisel tercihim bu yönde.

Peki Teşekkürler.Diğer arkadaşlarında sistem tavsiyelerini bekleyelim olmazsa sizin önerdiğiniz ilk sistemi toplamayı düşünüyorum.

Tabiki hocam. Gün içerisinde öne çıkarırsanız konuyu göreceklerdir.
Aklınıza takılan kısımları da çekinmeden sorun. Sonuçta sistemi 1 kez toplayacaksınız. :)

Tabii ki hocam. Gün içerisinde öne çıkarırsanız konuyu göreceklerdir.
Aklınıza takılan kısımları da çekinmeden sorun. Sonuçta sistemi 1 kez toplayacaksınız. :)

Tekrardan merhaba. Aklıma bir şey takıldı onu sormak istedim. Bilgisayarı topladıktan sonra Windows 10 alacağım fakat 500 TL gibi bir fiyatı var. Benim de o kadar durumum olmadığı için 50 TL gibi bir fiyata Windows bulabilir miyim? Bir de bu lisanslarda UEFI ve OEM diye bir şey varmış bunlar nedir açıklarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tekrardan merhaba. Aklıma bir şey takıldı onu sormak istedim. Bilgisayarı topladıktan sonra Windows 10 alacağım fakat 500 TL gibi bir fiyatı var. Benim de o kadar durumum olmadığı için 50 TL gibi bir fiyata Windows bulabilir miyim? Bir de bu lisanslarda UEFI ve OEM diye bir şey varmış bunlar nedir açıklarsanız sevinirim.
N11, Gitti Gidiyor gibi sitelerden ucuza bulabilirsiniz. Örnek olarak bunu gösterebilirim:

Ms Wındows 10 Pro 32/64 Bıt Tr Oem - n11.com

Ki zaten Windows için 60+TL fiyat vermenizi tavsiye etmem asla.

AMD toplama sistemleri pek bilmem ama elimden geleni yaptım :D.Şimdi vereceğim sistemede çoğu kişi yanlış yönlendirme diyebilir.
Bunun yerine hatalarımı söylerseniz düzeltmeye çalışırım.
Bu arada normalde RX 580 koyucaktım ama maalesef stoklarda yok.
50000lıntısı.PNG

AMD toplama sistemleri pek bilmem ama elimden geleni yaptım :D.Şimdi vereceğim sistemede çoğu kişi yanlış yönlendirme diyebilir.
Bunun yerine hatalarımı söylerseniz düzeltmeye çalışırım.
Bu arada normalde RX 580 koyucaktım ama maalesef stoklarda yok.
Eki Görüntüle 238264

Hocam anlamadığım bir sebepten ötürü sisteminiz aşırı pahalı.
+50TL ile, yani 5000TL ile böyle bir sistem alınabiliyor:

Bu sistem çok daha performanslı olur. Ve ledleri ile birlikte çok şık görünecektir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı