5000 TL Sistem Toplama

berkerdem44

Hectopat
Daha fazla  
Kasan hariç topladığın parçalar güzel ve birbiriyle uyumlu yani kasanda da sıkıntı yok aslında da marka olarak pek iyi değil. Ayrıca o bütçeye AMD sistem toplarsan daha iyi olur bence ben biraz aceleyle topladım istersen bir bak bir fikir oluşur belki kafanda az çok. Mutlaka daha güzel kombinasyonlar yapılabilir, ben sadece AMD tarafından da güzel şeyler çıkacağını göstermek için koyuyorum bu sistemi;
ff.png

Kasan hariç topladığın parçalar güzel ve birbiriyle uyumlu yani kasanda da sıkıntı yok aslında da marka olarak pek iyi değil. Ayrıca o bütçeye AMD sistem toplarsan daha iyi olur bence ben biraz aceleyle topladım istersen bir bak bir fikir oluşur belki kafanda az çok. Mutlaka daha güzel kombinasyonlar yapılabilir, ben sadece AMD tarafından da güzel şeyler çıkacağını göstermek için koyuyorum bu sistemi;
Eki Görüntüle 249285
Zamanın olursa aceleyle değil de bunu al bence diye önerebileceğin bi sistem toplayabilir misin amd tarafından

Eki Görüntüle 249285
Ryzen 7 1700 fazla bence Ryzen 5 1600 alınmalı.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı