5000 TL Sistem Toplama

Dostum bu sisteme goz atmani oneririm

Ssd sonradanda eklene bilir yani :)
Screenshot_2017-11-02-23-54-38.png

Gerçekten öyle.
Bütçeni arttirabilirsen gtx1070 alabilirsin veya indirime girmesini bekleyebilirsin.
Dediğiniz gibi doların düşmesini beklersem piyasaya yeni ekran kartları çıkarsa gtx 1070 li bir sistem toplayabilirim

Dostum bu sisteme goz atmani oneririm

Ssd sonradanda eklene bilir yani :)Eki Görüntüle 265925
Gtx 1060 6 gb yerine rx 580 8 GB daha ucuz aralarında performans farkı var mı bilmiyorum piyasaya o kadar çok ürün geliyor ki bir müddet sonra artık takip etmek istemiyorum. yoruldum artık indirim beklemekten doların yükselmesinden dolar düşsün istiyorum ancak bekledikçe dolar yükseliyor.

8gb nerde ucuz bir atın bakalım. Ayrıca doların düşmesini beklemeyin 10 kuruş düşer 30 kuruş artar.

Dediğiniz gibi doların düşmesini beklersem piyasaya yeni ekran kartları çıkarsa gtx 1070 li bir sistem toplayabilirim

Gtx 1060 6 gb yerine rx 580 8 GB daha ucuz aralarında performans farkı var mı bilmiyorum piyasaya o kadar çok ürün geliyor ki bir müddet sonra artık takip etmek istemiyorum. yoruldum artık indirim beklemekten doların yükselmesinden dolar düşsün istiyorum ancak bekledikçe dolar yükseliyor.
Dostum suan rx580 le bu asus dualle arasin da cok fazla para farki var melsela duze cekerek soylim Asus dual 1060 6gb 1680 tl. Msi rx580 8 gb 1840 tl hemen hemen 160 tl artiyor bu paraylada diger parcalara ekleye bilirsin:) dersen para onemli degil ozaman alabilirsin :D

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı