5000 TL Telefon Önerisi

coskunsever

Hectopat
5000TL bütçem var. Bu 3 model (7 Plus vs 8 Plus vs P20 Pro) arasında kaldım. Ne yapacağımı bilemedim sizlere danışmak istedim. Lütfen Samsung ve Xiaomi önermeyin. Note 8 kullanıyorum 1 ay sonra ekranım sarardı, bütün Samsung'larda bu sorun var o yüzden Samsung almak istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ios mu istiyorsunuz Android mi ? Telefonu hangi amaçla kullanacaksınız ? Fotoğraf çekme konusunda P20 Pro alınabilir. Ama diğer konularda 8 Plus alın keyfinize bakın.

5000TL bütçem var. Bu 3 model (7 Plus vs 8 Plus vs P20 Pro) arasında kaldım. Ne yapacağımı bilemedim sizlere danışmak istedim. Lütfen Samsung ve Xiaomi önermeyin. Note 8 kullanıyorum 1 ay sonra ekranım sarardı, bütün Samsung'larda bu sorun var o yüzden Samsung almak istemiyorum.
Bu telefonlar arasındaki en iyi model P20 Pro'dur. Onun dışında Samsung telefonlarda ekran sararması oluyor lafı yanlış bir söylemdir çünkü bu olay her Samsung modeli için geçerli değildir.

Bu telefonlar arasındaki en iyi model P20 Pro'dur. Onun dışında Samsung telefonlarda ekran sararması oluyor lafı yanlış bir söylemdir çünkü bu olay her Samsung modeli için geçerli değildir.
Olay superamoled ekran kullanan her Samsung modeli için geçerlidir. Gidip bir Turkcell bayisinde inceleyeceğiniz bütün Samsung model telefonlarda Burn-In sorunu vardır.
Daha ucuz modellere yönelmeni öneririm. 5000 lira bir telefon çok fazla.
İphone 7 Plus almayı düşünüyorum şu aşamada

Olay superamoled ekran kullanan her Samsung modeli için geçerlidir. Gidip bir Turkcell bayisinde inceleyeceğiniz bütün Samsung model telefonlarda Burn-In sorunu vardır.

İphone 7 Plus almayı düşünüyorum şu aşamada
Abi çünkü Turkcell'deki bütün cihazlar sen dokumadıkça hep aynı sekmede ve full parlaklıkta olduğu için bu gibi sorunlar ortaya çıkıyor. Bu yüzden telefonları bayiilerde satıldığı şekilde yargılamamak lazım.

P20 Pro öneririm. Kamerasi ve performansi çok iyi.

Ben olsam İphone 8 Plus alırdım. :) Android olan hiçbir cihaza 5000 lira para verilmez bence.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı