5000 TL telefon tavsiyesi

Bütçe
5000
Yukarıda bahsi geçen telefonları epeyde kıyaslayın en iyisiyle S9+'ı karşılaştırın. 10C 2022 yılında çıkmış bir telefon sadece batarya konusunda 1500mah fark var haricinde iyi bir yanı yok. Kendinize sormanız gereken soru şu iyi bir telefon almalı mıyım?
Evet: S9+ sahibinden araması
Hayır: cevap yok her zaman evet seçildi.

10c sipariş verdim. İlgilenen herkese teşekkürler.

Yukarıda bahsi geçen telefonları epeyde kıyaslayın en iyisiyle S9+'ı karşılaştırın. 10C 2022 yılında çıkmış bir telefon sadece batarya konusunda 1500mah fark var haricinde iyi bir yanı yok. Kendinize sormanız gereken soru şu iyi bir telefon almalı mıyım?
Evet: S9+ sahibinden araması
Hayır: cevap yok her zaman evet seçildi.
Güncel olmak her zaman iyidir 👍

Almak isteyenler burada indirimli şekilde alabilir ben de bu indirimden yararlandım.

Redmi 10 2022 vardı o da uçmuş, arttırabilirseniz alabilirsiniz.

Zamanında 5 bine mi ne almıştım prosunu.

10C sipariş verdim. İlgilenen herkese teşekkürler.

Almak isteyenler burada indirimli şekilde alabilir ben de bu indirimden yararlandım.

Umarım aldıktan sonra pişman olmazsın güle güle kullan.

10c sipariş verdim. İlgilenen herkese teşekkürler.

Hocam güncel olmak derken 2023 clio 2018 maybach kıyaslaması gibi oldu eskide olsa kalitelide olsa özellikleri hala yenilerde yok.

Hocam ben 2.el bir şey kullanamıyorum, mesela sen evlenmiş boşanmış birisiyle evlenir misin? Şahsen ben evlenmem bu da onun gibi bir şey.
Bu muhabbet MuratAbiGF'nin GTA 5 oynarken 2. el araba muhabbetine döner. Birebir aynı cümle geçmişti...

Ayrıca evlenmedende sorun çıkanlar oluyor yani 0 cihazda önceden tamir görmüş olabiliyor.

Bu muhabbet MuratAbiGF'nin GTA 5 oynarken 2. el araba muhabbetine döner. Birebir aynı cümle geçmişti...

Ayrıca evlenmedende sorun çıkanlar oluyor yani 0 cihazda önceden tamir görmüş olabiliyor.
Hocam öyle bir şey olması imkansız yoksa sitede niye kocaman sıfır telefon yazsın. Genelde 2.el diye tabir edilen mallar sahibi tarafından becerilmiş oluyor, ve belki k*tilin elinden geçmiş veya dolandırıcının elindne geçmiş bile olabiliyor düşünsene kullandığın telefonu daha önce bir sapığın kullandığını, çok kötü bir şey. Ve o videoyu aradım bulamadım ağız tadıyla bi gülemedim...

Yeni konular

Geri
Yukarı