5000 TL Telefon Tavsiyesi

Bence 5000 TL bir telefona verme ama pahalı birşey alacam diyorsan git 3800 TL ye Samsung Galaxy S9 al ben Nisan 2018 de aldım gayet memnunum yerinde olsam Iphone tek kuruş vermem hayatımda Apple kadar paragöz bir firma görmedim

Evet biraz pahalı apple ürünleri ama bence değiyor. İphone 8 yada alabilirse x çok iyi olur, ne kasması olur ne virüsü, kullanımı rahat tasarım güzel bence ama kendin bilirsin.

Evet biraz pahalı apple ürünleri ama bence değiyor. İphone 8 yada alabilirse x çok iyi olur, ne kasması olur ne virüsü, kullanımı rahat tasarım güzel bence ama kendin bilirsin.
Hocam Android de de kasma olmaz virüs de(siz dikkatli kullandığınız sürece) max 1-2 yıl sonra Apple pil ömrünü azaltıp telefonu yavaşlattığında ne olacak ? Yada telefonda bir arıza çıktığında Apple ın telefonun değerinden fazla tamir parası istemesi ne olacak ? Bence buna değmez gidin Huawei yada Samsung alın

Güncel hiçbir Iphone fiyatina değmiyor, virüs falan işlerini de karıştırmayın gören diyecek Android 7/24 virüs kapıyor sanacak. Bu fiyatlara telefon alınmasını doğru bulmuyorum.

Bu fiyatlara alınmıyor derken android telefonlarda pahalı artık. 7/24 virüs yok ama elbet bulaşıyor. 1 2 yıl içerisinde yavaşlamıyor. İphone 5s kullanıyorum şuan canavar gibi hala. Kesinlikle bir telefon alıcak olsam ve bütçem yetse iphone harici almam. Deneyip görün.

Bu fiyatlara alınmıyor derken android telefonlarda pahalı artık. 7/24 virüs yok ama elbet bulaşıyor. 1 2 yıl içerisinde yavaşlamıyor. İphone 5s kullanıyorum şuan canavar gibi hala. Kesinlikle bir telefon alıcak olsam ve bütçem yetse iphone harici almam. Deneyip görün.

Deneyip gördüm. Note 5 kullanıyorum ve hâlâ ilk günkü gibi.

Android, Iphone modelleri kadar pahalı değil. 1-2 yil sonra Android yavaşlıyor diyorsan net salliyorsun Android eski Android değil, Android'e virüs bulaştırmak sanıldığı kadar kolay bir şey değil, virüs bulaştırmak kullanıcı bilgisizliğinden kaynaklanir. Bu Apple fanboylarinin sirf Android modelleri karalamak için yok virüs bulaşıyor, kasıyor, donuyor söylemlerinin bir gerçeklik payı yok.

Beni tanimiyorsun, bana ikide bir daha siteye yeni üye olan birinin deneyip görün demesine acayip bir kıl oluyorum. Bana masal anlatmayin.

5000 lira bir telefona vermek pek mantıklı değil. Bu telefonları tam olarak nedir ne değildir anlatacak kadar bilmiyorum ama Pocophone F1 ve Honor Play gidilebilir. En azından en ucuza böyle bir şeyler gider. 1600 liraya özel oyuncu serisi kırmızı renkli Honor Play görmüştüm. İnternet üzerinde güvenilir kaynaklardan çok güzel fırsatlar çıkıyor. Pocophone için de yine yakın veya pahalı denemeyecek fiyatlar bulunabilir. Ama garantili ve kamera ağırlıklı aranıyorsa bulunabilen en ucuz S9`u almak iyi bir fikir denebilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı