5000 TL'ye 21-22 inç monitör önerisi

Bütçe
5000

vasoxen84

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba herkese 👋

Bütçe: 2.5 - 5 k arası

Kullanım amacı: 15.6 inçlik laptop ekranının küçük gelmesi nedenli bu monitöre bağlayıp gündelik işlerde kullanmak, oyun oynanmayacak.

Talep edilenler: IPS ekran, yükseklik ayari(şart değil)

Belirttiğim özelliklerde fiyatını hak eden bir monitör arıyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Güzel model, şu nasıl acaba ? Dahili hoparlörünün olması da avantaj

Mediamarkttan geliyorum Lenovoyu inceledim ekran kötüymüş
Şu nasıl hoparlör de eklerim sonradan
hp-m22f

Güzel model, şu nasıl acaba ? Dahili hoparlörünün olması da avantaj

Mediamarkttan geliyorum Lenovoyu inceledim ekran kötüymüş
Şu nasıl hoparlör de eklerim sonradan
hp-m22f
Bu fiyat bandında daha iyileri var ama bu fiyat bandındaki monitörlere ihtiyacınız olduğunu sanmam. Attığım iyi ve fiyatı da uygun.

Bu fiyat bandında daha iyileri var ama bu fiyat bandındaki monitörlere ihtiyacınız olduğunu sanmam. Attığım iyi ve fiyatı da uygun.
Şimdi siparişi verdim hocam sağolasın. Elime ulaşınca görsel eklerim konuya..
Sakıncası yoksa bu monitörle kullanabileceğim hoparlör önerisinde bulunabilir misin zaman ayırdığın için teşekkür ederim..

Var hocam ancak hem pahalı hem de bu kadar iyi kalitede değil isterseniz ön kapağı söküp kullanabilirsiniz attığım linkteki 5 yada 6. fotoğrafta mevcut olsa gerek.

Var hocam ancak hem pahalı hem de bu kadar iyi kalitede değil isterseniz ön kapağı söküp kullanabilirsiniz attığım linkteki 5 yada 6. fotoğrafta mevcut olsa gerek.
Alındı👍

speaker ın ışıklı olması aksine hoşuma gitti ses de iyi..
Monitörü de ilk etapta çok beğendim ama sanırım ips glow denen bir durum var ama rahatsız etmeyecek derecede..
Sonuç olarak memnunum..

Dosya Ekleri

• IMG_0908.jpeg
    IMG_0908.jpeg
    128,3 KB · Görüntüleme: 14
Son düzenleme:

Geri
Yukarı