5000 TL'ye işlemci ve anakart önerisi

PSU'ya dikkat etmenizi öneririm. Konumuz o değil fakat aklınızda olsun.

AMD Ryzen 7 5800X Sekiz Çekirdek 3.80 GHz İşlemci Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Ek soğutucuya ihtiyacınız var.

PSU'ya dikkat etmenizi öneririm. Konumuz o değil fakat aklınızda olsun.

AMD Ryzen 7 5800X Sekiz Çekirdek 3.80 GHz İşlemci Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Ek soğutucuya ihtiyacınız var.

Bu şekilde almayı düşünüyorum, PSU'dan yana sıkıntı olur mu sizce, ya da parçalarda değiştirmem gereken bir şey var mı? Teşekkürler.

Bu şekilde almayı düşünüyorum, PSU'dan yana sıkıntı olur mu sizce, ya da parçalarda değiştirmem gereken bir şey var mı? Teşekkürler.

Tercihleriniz çok güzel. En yakın sürede PSU değiştirmenizi öneririm. Onun dışında her şey güzel.

PSU değişmen gerekli. 5800X i o PSU ya emanet etmeyin. Ayrıca 5800X o kadar etmez bence.

Aslında fiyat çok önemli değil bu parçaları karşılayabilecek makul bir PSU istiyorum.

Sizin için de aynı yazıyı yazayım, aslında fiyat çok önemli değil bu parçaları karşılayabilecek makul bir PSU istiyorum.

Sizin için de aynı yazıyı yazayım, aslında fiyat çok önemli değil bu parçaları karşılayabilecek makul bir PSU istiyorum.

Aslında fiyat çok önemli değil bu parçaları karşılayabilecek makul bir PSU istiyorum.

İleride ekran kartı değiştirmeyi düşünüyor musunuz?

Amaç yeterliliği ise:

İleri dönük olsun dersen:

Geri
Yukarı