5000 TL'ye Kadar Gaming Notebook Önerisi

Dr. Kraker

Hectopat
Daha fazla  
Allah izin verir ise, yazılım mühendisliği okumak istiyorum. Bunun için bir bilgisayar almam gerektiğini biliyorum. Ayrıca bir oyun bilgisayarı almak istiyorum. Merak ettiğim soru şu; MSI veya Monster marka bir oyun bilgisayarı aldığımda, yazılım dünyasında kullanabilir miyim? Bir de 4000₺-5000₺ arası bir oyun bilgisayarı önerirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu fiyat aralığındaki çoğu notebook senin işini görecektir. Masrafları minimum seviyede tutayım diyorsan Monster Abra A5 v13.1.1 modelini önerebilirim. 300 ₺ fazla vererek HDD taktırabilirsin. Yok ama ben 5000 ₺ kadar zorlamak istiyorum dersen Monster'ın i7 8. Nesil modelleri var. Veya daha düşük donanımlarda ama malzeme kalitesi daha iyi olan MSI ve Lenovo laptopları da düşünebilirsin.

Bu fiyat aralığındaki çoğu notebook senin işini görecektir. Masrafları minimum seviyede tutayım diyorsan Monster Abra A5 v13.1.1 modelini önerebilirim. 300 ₺ fazla vererek HDD taktırabilirsin. Yok ama ben 5000 ₺ kadar zorlamak istiyorum dersen Monster'ın i7 8. Nesil modelleri var. Veya daha düşük donanımlarda ama malzeme kalitesi daha iyi olan MSI ve Lenovo laptopları da düşünebilirsin.
Cevapladığın için teşekkür ederim

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı