5000 TL'ye monitör önerisi

Bütçe
5000

yaagzrmkc

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Geçen hafta BenQ EL2870u satın aldım fakat monitör hatalı geldi. Hatası şu:

monitör1.jpeg

monitör4.jpeg

monitör3.jpeg

monitör2.jpeg

Yumuşak renk geçişleri arasında simsiyah kareler oluşuyor. Kronik mi, yoksa bana gelen ürün mü hatalı?
2K/4K bir monitör arıyorum, çok nadir Online oyun oynuyorum ve PS5 almayı düşünüyorum.

@BenQ Türkiye

Son düzenleme:
Satın aldığın monitör bütçesinde tek monitör. Ayrıca TN panel.
Farkındalık yaratan bir model değil.
Ürün değişimi yaptırmayacaksan 2K monitöre düşmek zorunda ya da bütçe arttırmak zorundasın.
https://www.amazon.com.tr/dp/B08JG7SLTR?m=A1UNQM1SR2CHM&tag=epey-21&th=1&_encoding=UTF8&aff_sub4=1 önerim 2K'da bu olur.
Ürün değişimi yaptırabilirim fakat görsellerini yüklediğim hatalar kronik ise direkt iade isteyeceğim.

Öneri için teşekkürler değerlendireceğim. Bir de 2. el monitör almak ne kadar mantıklıdır?

Ürün değişimi yaptırabilirim fakat görsellerini yüklediğim hatalar kronik ise direkt iade isteyeceğim.

Öneri için teşekkürler değerlendireceğim. Bir de 2. el monitör almak ne kadar mantıklıdır?

Bu monitörün bir kronikliğini duymadım. Teknoloji ürünü her şey mümkün elbette.

İkinci el çok genel bir konu.
Ürünü görüp, test edebiliyorsan, az ve temiz kullanılmış, faturalı+garantiliyse neden almak mantıksız olsun. 🤔

Peki değişim istesem, yeni ürün geldiğinde aynı sorunlar varsa direkt iade isteyebilir miyim?

İsteyebilirsin. Tabii satıcının tavrını bilemeyiz. İade için yokuşa gider mi gitmez mi satıcıya bağlı. Amazon falan mesele direkt iade yapar.

Geri
Yukarı