5000 TL'ye monitör önerisi

Bütçe
4000-6000

nyubaby

Femtopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Ryzen 5 7600X.
ASUS Dual RTX 4060.
16 GB RAM.
Donanımım bu şekilde, kaç Hz monitör alsam karar veremiyorum ama özellikle IPS panel arıyorum. 144 165 ya da 240 arasında ne gibi farklar var? Bu PC'ye göre hangi monitörü almalıyım? FPS oyunları oynuyorum genellikle teşekkürler şimdiden.

Ryzen 5 7600X.
ASUS Dual RTX 4060.
16 GB RAM.
Donanımım bu şekilde, kaç Hz monitör alsam karar veremiyorum ama özellikle IPS panel arıyorum. 144 165 ya da 240 arasında ne gibi farklar var? Bu PC'ye göre hangi monitörü almalıyım? FPS oyunları oynuyorum genellikle teşekkürler şimdiden.
144 ile 240 arasında neredeyse 2 kat fark var. Farkı hissedersin.
FPS Oyunları oynuyorsan 240 al.

144 ile 240 arasında neredeyse 2 kat fark var. Farkı hissedersin.
FPS Oyunları oynuyorsan 240 al.
Bu fiyat aralığında hangi model monitörleri seçmeliyim? Çok fazla araştırma yaptım fakat her şeyde olduğu gibi her üründe kötü yorum var özellikle odyssey serisinin.

Bu fiyat aralığında hangi model monitörleri seçmeliyim? Çok fazla araştırma yaptım fakat her şeyde olduğu gibi her üründe kötü yorum var özellikle odyssey serisinin.
AOC
Philips
İkisinden birini alabilirsin. AOC kullanmıştım. Güzeldi bir sorun yoktu. Philips 24.5' AOC 27'
IPS konusuna gelecek olursak Samsung Odyssey üzerinde kötü yorumlar var diyorsun. Seçim senin. Bu iki monitörde VA Panel.

AOC
Philips
İkisinden birini alabilirsin. AOC kullanmıştım. Güzeldi bir sorun yoktu. Philips 24.5' AOC 27'
IPS konusuna gelecek olursak Samsung Odyssey üzerinde kötü yorumlar var diyorsun. Seçim senin. Bu iki monitörde VA Panel.
VA panel hiç kullanmadım şu anda da IPS panel kullanıyorum memnunum, çevremde IPS almamı öneriyolae VA panelde ghosting sorunu olabiliyormuş galiba hangi panel daha iyi bilemedim.

Geri
Yukarı