5000 TL'ye R7 2700X ve RTX 2060 sistem alınır mı?

Akif

Technopat
Sosyal Tayfı
Makaleler
65
Daha fazla  
Meslek
Öğretmen
O ekran kartı modelinin ısınma sorunu vardı diye hatırlıyorum. Birçok kişi konu açmıştı, oyunlarda 80 dereceyi rahat görüyor.

Isınma sorunu var deniyor ama testlere baktığımda nasıl bir ısınma sorunu olduğunu göremedim? Oyundan oyuna değişen değerler var ki çok normal.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Isınma sorunu var deniyor ama testlere baktığımda nasıl bir ısınma sorunu olduğunu göremedim? Oyundan oyuna değişen değerler var ki çok normal.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Her 2060 serisinin sıcaklıkları aynı olacak diye bir kaide yok.

Her 2060 serisinin sıcaklıkları aynı olacak diye bir kaide yok.

Çok doğru. Fakat "çok ısınıyor, ısınma sorunu var" denen şeyin altının doldurulması için yükte 80-85 dereceden aşağıya inmemesı gerekir. O zaman denir ki "ısınıyor". Lakin kartların 70-75 derecelere çıkması olağandır.

Çok doğru. Fakat "çok ısınıyor, ısınma sorunu var" denen şeyin altının doldurulması için yükte 80-85 dereceden aşağıya inmemesı gerekir. O zaman denir ki "ısınıyor". Lakin kartların 70-75 derecelere çıkması olağandır.
+1
Genelde Strix ve Armor modelleri güzel soğutur (AMD kartlarda Armor soğutması sıkıntılı biraz)

5100 TL tutuyor, Bence böyle bir sistem alabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı