5000TL 2. el bilgisayar önerisi

[Arkadaşlar konuyu çok uzatmak istemiyorum ama çok doldum. 7-8 aydır 12 saat çalışıp kenara 5 k para ancak atabildim. 2. el bir bilgisayar almak istiyorum ama konuya çok hakim olmadığım için bilemiyorum. Çevremde anlayan kimse yok zaten küçük bir yerde yaşıyorum. Haftalardır forumlarda geziyorum soruyorum somut bir şey elime geçmedi. Gerçekten izin günlerimde en azından birazcık oyun oynayabileceğim bir bilgisayar önerisi lütfen.

Tek tek toplamak isterseniz de bu şekilde toplanabiliyor :)

Hocam Allah razı olsun senden. Bu mu daha iyi olur hazır attığın mı?

İkisi de aynı biri hazır kasa diğeri toplama.
Kasa, PSU, SSD falan farklı. Tek tek toplarım diyorsanız en son attığım bileşenleri öneririrm
Toplarım hocam. Ramleri ne önerirsiniz. Sizi de çok yordum.
Yardımcı olmaya çalışan herkese çok teşekkür ederim. Haftlardır uğraşıyorum hiçbir yerde bu kadar yardımcı olunması.

Mümkünse Ballistix RAM'ler almaya çalışın. 3800MHz CL16 ya çok güzel OC oluyorlar.
Hocam 3600 MHz demek istediniz sanırım. Tek 16 GB mi iyi olur yoksa 2 tane 8 mi? Bir de hazır sistemde ki

"Team T-Force Vulcan TUF Gaming Alliance 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz CL16 Gaming Ram" bu ramler nasıl? Ya da direk link atabilir misiniz?​

Bir de bu sisteme 5600g taksam kendimi çok zorlayıp mantıklı olur mu? Dolar daha da yükselmeden zorlasam zararlı çıkar mıyım?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı