5000TL bütçe ile sistem toplama

Ali legend

Kilopat
Daha fazla  
Bütçe 5000TL, uzun süre kullanabiliceğim oyun için PC istiyorum. Vatan'dan alacağım büyük ihtimal ona göre yardımcı olursanız sevinirim.

Evet Vatan kaliteli güvenilir ama oradan sistem toplamaya kalksan en az 500 TL daha fazla ödersin. Parçaları pahalı satıyor. Tabii yine de senin kararın.

Corsair Vengeance 3000MHz DDR4 CMK8GX4M1D3000C16 Ram Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe 2 tane

5128 TL

Corsair Vengeance 3000MHz DDR4 CMK8GX4M1D3000C16 Ram Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe 2 tane

5128 TL
Arkadaş güzel toplamış, alabilirsiniz.

Sizce o RAM'de performans sıkıntısı olur mu? Bir de üzerinde Intel ile uyumlu yazıyor AMD ile de uyumlu mudur?

Sizce o RAM'de performans sıkıntısı olur mu? Bir de üzerinde Intel ile uyumlu yazıyor AMD ile de uyumlu mudur?
RAM'de problem olmaz da ben şu ankart işini merak ettim şu an MSI anakart kullanıyorum eski olmasına rağmen destek ve portlardan çok memlunum (H97 Gaming 3) forumda herkes neden gigabyte önermiş anlamadım 450M-A yazıyor ondan mı -A ne demek oluyor çözemedim tam MSI'da MSI B450M-A PRO MAX AM4 AMD Ryzen DDR4 4133MHz (O.C.) M.2 USB3.2 Anakart fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Yeni konular

Geri
Yukarı