5000TL Laptop Tavsiyesi

Baran Curu

Kilopat
Makaleler
6
Yer
Eskişehir/Diyarbakır/Istanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba,

5200TL bütçem var. Technopat Tavsiyeleri en son nisan ayında yayınlanmış. Şu an için iki cihaz ile ilgileniyorum fakat mevcut bilgisayarıma denk olmadıklarına dair bir tereddütüm var. Önerilerinizi merak ediyorum.

İlgilendiğim cihazlar:
(Bu cihazın RAM'ini maksimum 12 GB yapabiliyoruz ve tek slot, o yüzden biraz bu yönünden dolayı kaybediyor gözümde)

Bir diğeri de:
Mevcut bilgisayarım:

1591196421841.png

2 cihazda performans anlamında üzer gibi görünüyor. eğer kullanılamayacak durumda değilse mevcut cihazını kullanman şu durumda daha mantıklı. eğer sıkıntısı varsa bi miktar harcayıp düzeltmen daha iyi

Ben HP Pavilion EC0014NT ürününü yaklaşık 2 ay önce Hepsiburada üzerinden 4999TLYE aldım, şu an 6.500TL civarı olması lazım ama sık sık HP Pavilion'larda indirim oluyor bir bakın derim.

Baran kardeşim şu bilgisayarı aldım :
HP 15-da1104nt 8KV07EA
ve fişek gibi 4200 tlye satılıyor kaçırma hatta bu pcyi 5000 küsüre satan yerlerde var.
bu bilgisayarı ben kendim aldım ondan biliyorum .Pc açılma süresi maks 5 sn.
Hiç kazıklanma dostum 4200tl şuan kaçırma.

2. İlgilendiğiniz laptop 5500 tl o yüzden böyle bir öneri yapıyorum eğer 2.ilgilendiğiniz laptopun üzerine 200tl ekleyebilirseniz bu laptop çok daha iyi performans verir:https://www.hepsiburada.com/acer-nitro-intel-core-i5-9300h-8gb-256gb-ssd-gtx1050-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-nh-q5aey-007-p-HBV00000TWBB5?magaza=BOZDAN Teknoloji&wt_gl=cpc.6802.shop.elk.it-ssc&gclid=Cj0KCQjwlN32BRCCARIsADZ-J4t0m8KJd3iDY28_-KlaLzWyPLFCWIDY2v_NAHQmJiUASb3MwuzIw7UaAn80EALw_wcB
Tabi laptopu ne için aldığınız belirtirseniz daha yardımcı olabiliriz.
Mevcut cihazımı kardeşime vereceğim, ısınma problemi var. O sebeple. Bütçemin üst sınırı 5700 civarı arkadaşlar. Bu sebeplerle yeni cihaza ihtiyacım var.
Baran kardeşim şu bilgisayarı aldım :
HP 15-da1104nt 8KV07EA
ve fişek gibi 4200 tlye satılıyor kaçırma hatta bu pcyi 5000 küsüre satan yerlerde var.
bu bilgisayarı ben kendim aldım ondan biliyorum .Pc açılma süresi maks 5 sn.
Hiç kazıklanma dostum 4200tl şuan kaçırma.
Teşekkür ederim, mevcut SSD'ler ile her bilgisayar aşağı yukarı o sürede açılıyor. Bu bilgisayarın bazı teknik özellikler benim paylaştıklarımdan biraz zayıf. Sağolun.
2 cihazda performans anlamında üzer gibi görünüyor. eğer kullanılamayacak durumda değilse mevcut cihazını kullanman şu durumda daha mantıklı. eğer sıkıntısı varsa bi miktar harcayıp düzeltmen daha iyi
Maalesef, ısındığı için verim alamıyorum. Çok performans kaybı oluyor.

veya

inceleyebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı