5000TL projeksiyon cihazı önerisi

Bütçe
5000

yayo7

Hectopat
Daha fazla  
İnşaat mühendisi olduğum için bilgisayar monitör büyüklüğü bazen yeterli gelmiyor. Bundan dolayı projeksiyon cihazı almak istiyorum, maksimum bütçem 5000 TL'dir.

Kendim 2 ürün buldum, ama emin olamadım. Önerilerinizi bekliyorum, teşekkürler.

Bunu aldım hocam.

Cogunun sesi aynidir da. Fan sesi nasıl ve kaca aldin.

Fan sesinden kastim PC kasasindaki fana kiyasla cok mudur?

4200 TL'ye aldım hocam. Fan sesi filmdeyken rahatsız etmiyor fakat herhangi bir şey açık değilken aşağı yukarı bir bilgisayar kasası sesi yapıyor. Kasalı bilgisayar kullanıcı olarak alışkın olduğum için beni rahatsız etmedi. Sana tek tavsiyem bu segmentte almayı düşünüyorsan Android olmasına özen göster, diğer özellikler aşağı yukarı aynı zaten.

4200 TL'ye aldım hocam. Fan sesi filmdeyken rahatsız etmiyor fakat herhangi bir şey açık değilken aşağı yukarı bir bilgisayar kasası sesi yapıyor. Kasalı bilgisayar kullanıcı olarak alışkın olduğum için beni rahatsız etmedi. Sana tek tavsiyem bu segmentte almayı düşünüyorsan Android olmasına özen göster, diğer özellikler aşağı yukarı aynı zaten.

Hocam 209 Pro'da 4K civari. Farkleri neler ki.

Hocam 209 Pro'da 4K civari. Farkleri neler ki.
Tam olarak bu konuya hakim olduğum söylenemez hocam, ürünün yorumlarına bakarak bu ürünü aldım. Dediğiniz ürüne de baktım fakat çok değerlendirmesi yok ve biraz fazla kötü yorum olduğu için onu tercih etmedim.

Açıkken bir fotoğraf koyma şansın var mı?
Malesef hocam o imkanım yok şu an, ama youtube'da ufak bir araştırmayla bütün bilgilere ulaşabilirsin zaten.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı