5000TL sistem önerisi

Her şey için teşekkür ederim. Biraz beklemeye karar verdim birkaç hafta zamanım var. Belki güzel bir sistem çıkar ve onu alırız. Acelem olsaydı yada hemen ihtiyacım kesinlikle alacaktım, yardımlarınız için teşekkür ederim.

Eğer yeni bir sistem görürseniz ve fiyatıma uygun, yazarsanız sevinirim. Seviliyorsunuz <3

Her şey için teşekkür ederim. Biraz beklemeye karar verdim birkaç hafta zamanım var. Belki güzel bir sistem çıkar ve onu alırız. Acelem olsaydı ya da hemen ihtiyacım kesinlikle alacaktım, yardımlarınız için teşekkür ederim.

Eğer yeni bir sistem görürseniz ve fiyatıma uygun, yazarsanız sevinirim. Seviliyorsunuz <3

Daha 2 gün önce PC hocası GG4 sistem vardı fiyatına göre çok iyi sistemdi konuyu 2 gün önce açsan direkt onu al derdim bir süre bu fiyatlara sistem çıkacağını sanmıyorum ama umarım çıkar rica ederim bu arada iyi akşamlar.

Bütçem 4000TL'ye düştü maalesef, bilginiz olsun. @EREN SATAR
Çoğu kişi şimdi sistemler önerir bütçeyi aşan sistemler fakat şuan öyle bir durumum yok maalesef. Lütfen 4000TL'yi geçmeyecek sistemler önerin. Teşekkürler.
---
Şimdi bu fiyata APU mu almalıyım yoksa 1030'lu ekran kartlı sistemlerden mi? Bir süre güncelleme yapmayacağım daha önce dediğim gibi. Şuan üniversite son daha iş askerlik evlilik vs. sadece okuldan yada işten geldiğimde. LoL, Valorant tarzı orta düzeyli oyunlarda beni idare etmesi yeterli. @EREN SATAR @EfeKanagül

Son düzenleme:
Bütçem 4000TL'ye düştü maalesef, bilginiz olsun. @EREN SATAR
Çoğu kişi şimdi sistemler önerir bütçeyi aşan sistemler fakat şu an öyle bir durumum yok maalesef. Lütfen 4000TL'yi geçmeyecek sistemler önerin. Teşekkürler.
---
Şimdi bu fiyata APU mu almalıyım yoksa 1030'lu ekran kartlı sistemlerden mi? Bir süre güncelleme yapmayacağım daha önce dediğim gibi. Şu an üniversite son daha iş askerlik evlilik vs. sadece okuldan ya da işten geldiğimde. LoL, Valorant tarzı orta düzeyli oyunlarda beni idare etmesi yeterli. @EREN SATAR @EfeKanagül

Pollux 3A-K | Game Garaj hocam bir süre bekleyin şu sistem stoğa gelsin bunu alın geçin.

Bekleyeceğim bir hafta gibi bir süre daha. Bakalım, o sistem 8GB ram'a sahip bence 2x8 16GB ramsız PC'lerin performansları çok düşük oluyor. Pek tercih edesim gelmiyor.
Neyse son olarak net bütçem, maksimum çıkabilceğim 4250TL buna göre bir şey bulursanız yazın lütfen. Ben de bakıyorum sürekli.

Bence yeni nesil çift kanal belleklere sahip bir APU sistem toplanılırsa iyi olacağını düşünüyorum. Daha sonra üzerine ekran kartı eklenilebilir. 5000TL'nin tamamını kullanmanıza gerek kalmaz.

Bütçe son mesajda yazdığım gibi 4250TL çıkabileceğim maksimum. Şu yüzden APU istemiyorum ve önermiyorlar önceki mesajları okursanız geliştirme yapmayacağım %99 o yüzden ekran kartlı 1050Tİ yada RX560 bulabilirsek bu fiyata beni bir süre götürsün yeter. Çok fazlabeklentim yok.

Bütçe son mesajda yazdığım gibi 4250TL çıkabileceğim maksimum. Şu yüzden APU istemiyorum ve önermiyorlar önceki mesajları okursanız geliştirme yapmayacağım %99 o yüzden ekran kartlı 1050 Ti ya da RX560 bulabilirsek bu fiyata beni bir süre götürsün yeter. Çok fazlabeklentim yok.

Hocam attığım o sisteme +8RAM eklemesi yaparak alabilirsiniz stok geldiğinde onun dışında da güzel sistem şu an yok.
GT1030 seviyedeki düşecek olursan 4300GE sistem almak daha iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı