5000TL sistem önerisi

Hocam sistem bugün geliyor. Ekran kartı demonte geliyor onu takıp monitörümden gelen DP-DP kablosunu bağlayacağım. Başka yapmam gereken bir şey yok değil mi ilk adım için? Daha sonra BIOS'u kontrol edip Windows'u kuracağım. Başka yapmam gereken bir durum var mı acaba?
Şöyle bırakayım, teşekkür ederim.<3

Setup çok güzel olmuş hocam güle güle kullan.

Klavyeyi iade ediyorum sağ taraftaki kısım rakamların olduğu falan benim için önemli. Oynadığım oyunda çok kullanıyorum. Diğer taraftan monitör 24inç'e yakın ve benim için çok büyük. Küçük bir monitör arıyorum, 144hz olması şart değil varmı önerileriniz?

Klavyeyi iade ediyorum sağ taraftaki kısım rakamların olduğu falan benim için önemli. Oynadığım oyunda çok kullanıyorum. Diğer taraftan monitör 24inç'e yakın ve benim için çok büyük. Küçük bir monitör arıyorum, 144hz olması şart değil varmı önerileriniz?
Klavye olarak bir alt modeli olan KB487L adlı modeli alabilirsiniz rakamlar mevcut. Monitör bence çok ideal olmuş ama bilemedim 🤔

Daha önce laptop kullandım haliyle monitörü küçük, ondan önce de babam 2011de almıştı PC onun da monitörü küçüktü. Küçük diyorum da şuanki döneme göre yani şuan 23.8" bu monitör ve abartısız yakından televizyona bakıyomuşum gibi. Çok fazla büyük geldi. 21.5" monitörler ile arasında çok fark varmı tam bilmiyorum. Ne kadar bir boyut farkı var? İlla 144hz olması gerekmiyor ama ne kadar güzel o kadar iyi. Araştırmaya devam.
...
Bu anakartta wifi desteği yok sanırım. Ethernet olarak bağlanıyorum bağlı olmadığında diğer ağlar gözükmüyor. Bu üzdü.
@EREN SATAR

Son düzenleme:
Daha önce laptop kullandım haliyle monitörü küçük, ondan önce de babam 2011'de almıştı PC onun da monitörü küçüktü. Küçük diyorum da şu anki döneme göre yani şu an 23.8" bu monitör ve abartısız yakından televizyona bakıyormuşum gibi. Çok fazla büyük geldi. 21.5" monitörler ile arasında çok fark var mı tam bilmiyorum. Ne kadar bir boyut farkı var? İlla 144Hz olması gerekmiyor ama ne kadar güzel o kadar iyi. Araştırmaya devam.

Bu anakartta Wi-Fi desteği yok sanırım. Ethernet olarak bağlanıyorum bağlı olmadığında diğer ağlar gözükmüyor. Bu üzdü.
@EREN SATAR

Gayet normal hocam.
Wi-Fi bulunan anakartlar çok pahalı zaten. 10k ve üstü sistemlerde olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı