5000TL TKL klavye önerisi

Bütçe
5000TL
Şu an bu keyboard case indirimde. Çoğu profosyonel klavye toplayan insan bu case'i kullanmakta. Bende size bunu öneririm. 2 kat silikon ses emici olduğu için ses yalıtımı ve ses tokluğu sağlar.
Bu switch seti en iyi switch üreticilerinden birine ait. Ve şu an en tok ses veren switchlerden biri.
Pbt keycap öneriyorum çünkü Abs den daha iyi oluyolar. Sorunuz olursa sorarsınız.
aliexpressden aldığımda bir sıkıntı yaşar mıyım 1 ay gibi bir sürede geliyor çünkü

AliExpress'den aldığımda bir sıkıntı yaşar mıyım 1 ay gibi bir sürede geliyor çünkü.

Ben çok defa alışveriş yaptım. 2 haftadan fazla sürdüğünü hatırlamıyorum. Bir sorun çıkmaz. Zaten vergisini satın alırken ödüyorsunuz kafa ağrıtmaz. En sağlıklı şekilde böyle klavye toplamış olursunuz. Ben satın alınca özellikle belirtiyordum daha korunaklı patpata vs sarmalarını. O şekil gönderiyorlardı. Keycap beğenmediyseniz başka önerebilirim.

Ben çok defa alışveriş yaptım. 2 haftadan fazla sürdüğünü hatırlamıyorum. Bir sorun çıkmaz. Zaten vergisini satın alırken ödüyorsunuz kafa ağrıtmaz. En sağlıklı şekilde böyle klavye toplamış olursunuz. Ben satın alınca özellikle belirtiyordum daha korunaklı patpata vs sarmalarını. O şekil gönderiyorlardı. Keycap beğenmediyseniz başka önerebilirim.
tek renk vs olabiliyor mu bunlarda birde rgb ekstra mı almalıyım switchlerin üzerinde mi yer alıyor.
birleştirmesi kolay mıdır?

tek renk vs olabiliyor mu bunlarda birde rgb ekstra mı almalıyım switchlerin üzerinde mi yer alıyor.
birleştirmesi kolay mıdır?
Yok hayır. Size önerdiğin case içinde rgb bulunuyor zaten. Siz sadece önerdiğin 3 şeyi alın. Kablosuz özelliği de var zaten. Onun dışında tek renk bu olabilir.
Bu set olabilir.

Yok hayır. Size önerdiğin case içinde rgb bulunuyor zaten. Siz sadece önerdiğin 3 şeyi alın. Kablosuz özelliği de var zaten. Onun dışında tek renk bu olabilir.
Bu set olabilir.
tamamdır tuşları da dediğiniz gibi alıyorum tuşlarda boyut olarak bir uyuşmazlık yaşayacağımı düşünmüyorum elime geçince size de bilgilendirme yaparım teşekkürler yanıtlarınız için.

Tamamdır tuşları da dediğiniz gibi alıyorum tuşlarda boyut olarak bir uyuşmazlık yaşayacağımı düşünmüyorum elime geçince size de bilgilendirme yaparım teşekkürler yanıtlarınız için.

Hayır hocam. Gateron MX türü Switch üretiyor. Sizin satın aldığınız keycap seti de MX türü. İlla önerdiğimi almak zorunda değilsiniz bu arada binlerce keycap çeşidi var. Ben size bilgi vermek amaçlı attım.

Geri
Yukarı