500Mbps internet için 500TL verilir mi?

uploadla çok işim yok aslında, download daha önemli benim için. Bunun dışında ben de sizin dediğiniz gibi Türknet zam yiyeceğinden Türk Telekomu tercih etmeyi düşünüyorum.
Yine de işiniz düştüğünde hayat kurtaran bir mesele upload. Türk Telekom en mantıklısı. Alın 2 yıl kafanız rahat etsin bence.

Türk Telekom almayın, aldırmayın.
Türk Telekom eğer altyapı iyiyse en iyi internet sağlayıcılarından biri. Siz kötü bir deneyim yaşamış olabilirsiniz ama sizin yaşadığınız kötü deneyim "Türk Telekom almayın, aldırmayın." demeyi gerektirmez.

Altyapı varsa Türk Telekom gayet tercih edilir. Ben şuan Kablonet kullanıyorum fakat uzunca süre Türk Telekom kullandım ve Fiber altyapı da hiç bir problem yaşamadım.

Türk Telekom eğer altyapı iyiyse en iyi internet sağlayıcılarından biri. Siz kötü bir deneyim yaşamış olabilirsiniz ama sizin yaşadığınız kötü deneyim "Türk Telekom almayın, aldırmayın." demeyi gerektirmez.

Altyapı varsa Türk Telekom gayet tercih edilir. Ben şuan Kablonet kullanıyorum fakat uzunca süre Türk Telekom kullandım ve Fiber altyapı da hiç bir problem yaşamadım.
Ben de Kablonet kullanıyorum ve hiçbir sıkıntısı yok. Sadece ben Türk Telekom'da kötü deneyimler yaşamadım. Hakkında en çok şikayet bulunan firma Türk Telekom. Gerek fiyatlandırması, gerek verdiği hizmet çok kötü. Boşuna Türk Telekom övmenize gerek yok burada. Ben Türk Telekom kullandığımda kabloyla bağlanmama rağmen ping ve loss problemi yaşıyordum. Kullanan arkadaşlarım var ve kullanan herkes bu problemleri yaşıyor. Sürekli ping ve oyundan düşme sorunları vs. Bana vaad ettikleri indirme ve yükleme hızlarının yanından bile geçemiyordu ayrıca. Kablonet, TürkNet ve Millenicom gibi sağlayıcılar varken Türk Telekom kullanılmaz.

Ben de Kablonet kullanıyorum ve hiçbir sıkıntısı yok. Sadece ben Türk Telekom'da kötü deneyimler yaşamadım. Hakkında en çok şikayet bulunan firma Türk Telekom. Gerek fiyatlandırması, gerek verdiği hizmet çok kötü. Boşuna Türk Telekom övmenize gerek yok burada. Ben Türk Telekom kullandığımda kabloyla bağlanmama rağmen ping ve loss problemi yaşıyordum. Kullanan arkadaşlarım var ve kullanan herkes bu problemleri yaşıyor. Sürekli ping ve oyundan düşme sorunları vs. Bana vaad ettikleri indirme ve yükleme hızlarının yanından bile geçemiyordu ayrıca. Kablonet, TürkNet ve Millenicom gibi sağlayıcılar varken Türk Telekom kullanılmaz.
Her firmanın kötü yorumları var. Apple'da da tonla şikayet var. Apple telefonda alınmaz o zaman.

Ben burada Türk Telekom övmüyorum. Türkiye altyapısının %80'ninden fazlası bu firmaya ait olduğu için hakkında diğer operatörlere göre daha fazla şikayet olması çok normal. Çoğu firma bile adamların altyapısını kullanıyor.

Benim çevremde de Türk Telekom ile problem yaşayan insanlar oldu. En basiti babamın dükkanında ki internet Türk Telekom'du, çok fazla internet kesintisi yaşıyorduk en sonunda değiştirmek zorunda kaldık.

Benim demek istediğim şu; ADSL,VDSL gibi altyapı varsa Türk Telekom'da gerçekten sorun yaşama ihtimali yüksek.

Fakat altyapınız 100MBPS üstü fiber bir altyapıysa Türk Telekom interneti gerçekten stabil çalışıyor çoğu firmaya göre. Ping konusunda da oldukça iyi.

İstisnalar kaideyi bozmaz tabi ki, fiber altyapıda da sorun yaşayanlar elbet vardır ben genel konuşuyorum. Kullandığım süre boyunca gayet memnundum, çevremde de hali hazırda Türk Telekom fiber internet kullananlar var. Sorun yaşayan duymadım.

VDSL altyapı için dediklerinize katılıyorum. Diğer firmalara yönelmek daha doğru fakat fiber altyapıda Türk Telekom'un kötü olduğunu düşünmüyorum.

Ben neden Türk Telekom kullanmıyorum peki?

Yeni eve taşınmıştım, bina sıfır bina olduğu için internet altyapısı henüz bağlanmamıştı. Binada hiç kimse yokken ilk taşınan bendim, buraya gelen ilk internette Kablonet'ti. Bu yüzden Kablonet kullanıcısıyım. Ben taşındıktan 25 gün sonra Türk Telekom'da geldi fakat 25 gün internetsiz kalamazdım.

Altyapım 100 MBPS Fiber. Eğer başta Türk Telekom olsa Türk Telekom bağlatmak isterdim ama denk gelmedi.

Dediğim gibi, hiç bir firmayı savunmuyorum. Sadece yaşadığımız kötü deneyimler ile genelleme yapamayız. Her firmanın kötü yorumları var, sorun yaşayan insanlar var. Türk Telekom'da çok daha fazla olma sebebi Türkiye'deki her 10 evden 6'sında Türk Telekom olmasıdır ve bu evlerin %70'inden fazlası ADSL yada VDSL kullanıcısı. Fiber değil.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı