500TL civarı tablet tavsiyesi

22913

Kilopat
Arkadaşlar bir tanıdığıma tablet almak istiyorum. Tablette yapacağı işlem çok basit, uzaktan eğitim sebebiyle Online derslere katılmak ve App Store uygulamalarındaki sıradan oyunlardan oyun oynamak. Yani ilkokul ortaokul lise giriş seviyesindeki çocuklar için. Çok fazla marka var, karar vermekte zorlanıyorum hemen hemen hepsi de Android kullanıyor. Bütçeyi aşabilirim problem değil, ama gerek var mı bilemiyorum.

Arkadaşlar bir tanıdığıma tablet almak istiyorum. Tablette yapacağı işlem çok basit, uzaktan eğitim sebebiyle Online derslere katılmak ve App Store uygulamalarındaki sıradan oyunlardan oyun oynamak. Yani ilkokul ortaokul lise giriş seviyesindeki çocuklar için. Çok fazla marka var, karar vermekte zorlanıyorum hemen hemen hepsi de Android kullanıyor. Bütçeyi aşabilirim problem değil, ama gerek var mı bilemiyorum.
Alcatel smart tab 7. 550 tl 600 tl arasında fiyatı var.

Dostum tablet ile ne yapacaksın? Alcatel Tab 7 var o fiyata ama en fazla bu fiyata 6 ay falan kullanırsın daha sonra kasmaya başlar çok fena üzülürsünüz. Yazık olur paraya. Daha da biriktirme şansınız varsa biriktirin ya da 2.el kovalayın.

F/P ürünü tavsiye edebilir misiniz? 1000 liraya da mı yok?
Bu iyi mi? Huawei üzmez herhalde.

Geri
Yukarı