500TL kulak içi kulaklık önerisi

xKrein

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, biliyorum bir sürü konu var bu şekilde ama isteklerim biraz farkli olduğu için konu açma gereği duydum. Öncelikle bayadır araştırma yapıyorum F/P açısından en iyi marka/model gördüğüm kadarıyla KZ ürünleri bende bunlardan bir tane almayı düşünüyordum fakat KZ ZSN'de ve KZ markasında genel olarak tıslama sorunu oluyormuş bu benim için çok büyük sorun çünkü günde en az 10 saat kullanıcağım bu kulaklığı ve bu saatlerin en az %30-40'ı hiç bir şey çalmazken yani boşta geçicek.

İstediğim özellikler boştayken hiç bir ses gelmemesi, oyun oynarken ses kasabilmem, tizlerin patlamamsı ve müzik performansının vasat olmaması. Önceden Sennheiser CX 3.00 kullanıyordum ve memnundum. Sizce CX 3.00 yeni versiyonu olan 300s mi almalıyım, Kz markasına mı yönlenmeliyim yada sizin bu daha iyi dediğiniz bir marka/model var mıdır? Önerilerinizi bekliyorum.

Ben hem CX 3.00 kullandım ve şu anda CX300S kullanıyorum. CX300S yenilenmiş bir seri. CX300 Precision, cx3.00 gibi modellerin yerine çıkardılar onları piyasadan kaldırıp. CX 3.00'dan memnunsan CX300S'ten her türlü memnun kalırsın. CX300S'in sesi CX 3.00'a göre daha yüksek ve detaylar daha belirgin, basslar daha iyi. Ses izolasyonu gayet iyi. Çok farklı markalardan 500 TL'ye kadar farklı kulaklıklar kullandım CX300S gerçekten en iyisi diyebilirim. Sennheiser mükemmel bir iş çıkartmış. Ayrıca Sennheiser garanti anlamında mükemmel bir marka. 1 ay önce CX300S 8 aylık kullanımdan sonra bozuldu, kulaklığı garantiye gönderdim 2 gün sonra açılmamış CX300S elimdeydi. Ben şahsen CX300S'ten memnun kalacağını düşünüyorum. Ses yüksekliği olsun basslar ve tizler olsun çok dengeli bir kulaklı.
Şunu da ekleyeyim kırmızı rengi cidden çok güzel.

Ben hem CX 3.00 kullandım ve şu anda CX300S kullanıyorum. CX300S yenilenmiş bir seri. CX300 Precision, cx3.00 gibi modellerin yerine çıkardılar onları piyasadan kaldırıp. CX 3.00'dan memnunsan CX300S'ten her türlü memnun kalırsın. CX300S'in sesi CX 3.00'a göre daha yüksek ve detaylar daha belirgin, basslar daha iyi. Ses izolasyonu gayet iyi. Çok farklı markalardan 500 TL'ye kadar farklı kulaklıklar kullandım CX300S gerçekten en iyisi diyebilirim. Sennheiser mükemmel bir iş çıkartmış. Ayrıca Sennheiser garanti anlamında mükemmel bir marka. 1 ay önce CX300S 8 aylık kullanımdan sonra bozuldu, kulaklığı garantiye gönderdim 2 gün sonra açılmamış CX300S elimdeydi. Ben şahsen CX300S'ten memnun kalacağını düşünüyorum. Ses yüksekliği olsun basslar ve tizler olsun çok dengeli bir kulaklı.
Şunu da ekleyeyim kırmızı rengi cidden çok güzel.
bende riske girmeyip 300s almayı düşünüyordum fiyatıda 275TL ye düşmüştü ama biraz daha araştırma yapıp öyle karar vermek istedim bakalım 1-2 arkadaş daha önerileri sunsun.

bende riske girmeyip 300s almayı düşünüyordum fiyatıda 275TL ye düşmüştü ama biraz daha araştırma yapıp öyle karar vermek istedim bakalım 1-2 arkadaş daha önerileri sunsun.
Valla kara cuma indirimlerinde HD458BT alacaktım bende 1700 den 960'a düştü. Stokları sömürdüler. şuan 333 TL hepsiburada'da. Öyle bir indirim bulamazsınız yakın zamanda. Hem KZ modelleri genelde bass ağırlıklı metal kulaklıkları oluyor. CX300s kadar dengeli olacağını sanmam.

Valla kara cuma indirimlerinde HD458BT alacaktım bende 1700 den 960'a düştü. Stokları sömürdüler. şuan 333 TL hepsiburada'da. Öyle bir indirim bulamazsınız yakın zamanda. Hem KZ modelleri genelde bass ağırlıklı metal kulaklıkları oluyor. CX300s kadar dengeli olacağını sanmam.
bende yeni araştırma yaparken gördüm ürünün fiyatını ama hiç bir yerde stok yok dediğiniz gibi malesef.

Aldığınız zaman deneyimlerinizi buraya yazar mısınız? Hangisinde karar kıldınız?
KZ kulaklık alırsam ZSX modelini alıcaktım, her türlü daha iyi olduğunu baya bi araştırmadan sonra gördüm ama biraz büyük olduğundan dolayı tak çıkart yaparken zorlanmamak için CX 300s'de karar kıldım zaten CX 3.00 kullandığımdan dolayı en kötü aynı kalitede ses alırım diyerekten.

KZ kulaklık alırsam ZSX modelini alacaktım, her türlü daha iyi olduğunu bayağı bir araştırmadan sonra gördüm ama biraz büyük olduğundan dolayı tak çıkart yaparken zorlanmamak için CX 300S'de karar kıldım zaten CX 3.00 kullandığımdan dolayı en kötü aynı kalitede ses alırım diyerekten.

Aynen. Kaldı ki aynı ses kalitesi alacağını düşünmüyorum 2 modeli kullanmış biri olarak. CX300S çok daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı