Panel indirilen cihaza zarar gelmiş midir?

wersqers

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar hepinize hayırlı akşamlar, arkadaşım Telegram da bir tane panel yolladı APK bunu indirmemi istedi. ben de indirdim açtım, benden depolama, ses, görüntü, dosya izni istedi ben de bir şeylik olduğunu anladım erişim izinlerini reddettim ve yüklediğim APK dosyasını sildim; cihazımda olan şahsi özel hesaplarım var kredi kartı Gmail hesapları özel fotolarım var, bir sıkıntı olur mu?

Cihazıma reset atmayı düşünüyorum.
Bileniniz varsa yardımcı olsun içime kurt düştü bir şey olacak diye.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar hepinize hayırlı akşamlar, arkadaşım Telegram da bir tane panel yolladı APK bunu indirmemi istedi. Ben de indirdim açtım, benden depolama, ses, görüntü, dosya izni istedi ben de bir şeylik olduğunu anladım erişim izinlerini reddettim ve yüklediğim APK dosyasını sildim; cihazımda olan şahsi özel hesaplarım var kredi kartı Gmail hesapları özel fotolarım var, bir sıkıntı olur mu?

Cihazıma reset atmayı düşünüyorum.
Bileniniz varsa yardımcı olsun içime kurt düştü bir şey olacak diye.

Hem ayranım dökülmesin hem yoğurdum ekşimesin illegal işe bulaşıp yardım istiyorsunuz birisinin yardım edeceğini düşünmüyorum size.

Merhaba,

Erişimi reddetsiyseniz bir şey olacağını düşünmüyorum. Lâkin, bu tür uygulamaları indirmek bile cihaza erişim olacağı anlamına gelir.

Önerim, format atmanizdir.

Hem ayranım dökülmesin hem yoğurdum ekşimesin illegal işe bulaşıp yardım istiyorsunuz birisinin yardım edeceğini düşünmüyorum size.

Kişi bir hata yapmış olabilir. Biraz anlayış göstermemiz gerekir. Yardım edersek, belki de böyle bir hata bir daha yapmaz ve onun için bir ders olmuş olur.

Dostum ben panel kullanan birisi değilim ve ne olduğunu da çok iyi biliyorum sence panel kullanan birisi buraya gelipte bu soruyu sorarmı? Sormaz gibime geliyor ben arkadaşıma güvenerek ten indirdim ve ztn kullanmadım beyaz ekran verdi APK dosya bende sildim genede içim rahat etmedi bişey olacak diye sorunu anlamamak ve eleştiriyorsan bence tartışmaya gerek yok reset atar yoluma bakarım hayırlı akşamlar

Yeni konular

Geri
Yukarı