500TL RGB Sessiz Kasa Önerisi

Onur Akgül

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
Belirttiğim üzere sessizlik gerçekten benim için önemli. Z11 High Performance kasam var ve kompresör gibi çalışıyor. Bugünlerde incelemesini yapmış oldukları Corsair Carbide Spech Delta almayı düşünüyorum. Kullanan ve yorumlayan var mı?

Sessiz kasa istiyorsanız Corsair'in ses yalıtımlı kasalarını tercih edebilirsiniz fakat ses yalıtımlı kasalar fazla ısınabiliyorlar ama RGB ve iyi kasa dersen.
Cooler Master Masterbox MB511

Son düzenleyen: Moderatör:
Şöyle bir öneride bulunabilirim.

Ama RGB isterseniz bazı sistemlerde kullandığım Almanyanın kaliteli markalarından biri Sharkoon önerebilirim.

Dark Guardian ın belirli kalitesi ve özellikleri olduğunu düşünüyorum. Sizin belirttiğiniz kasa ön tarafı mesh olmayan bir kasa. Eğer içine Custom kuracaksa evet gider o zaman 1000 TL üstü kasa alır. Ama sırf markaya o kadar para verilmez Cooler Master kasa aldım hava sirkülasyon problemi nedeniyle kasanın kesmediğim yeri kalmadı. Başlığı okyup tavsiyede bulunmuştum ama arkadaş zaten Corsair Carbide Spech Delta yı sormuş bilen kullanan arkadaşların yorum yapması daha doğru olur.

Dark Guardian ın belirli kalitesi ve özellikleri olduğunu düşünüyorum. Sizin belirttiğiniz kasa ön tarafı mesh olmayan bir kasa. Eğer içine Custom kuracaksa evet gider o zaman 1000 TL üstü kasa alır. Ama sırf markaya o kadar para verilmez Cooler Master kasa aldım hava sirkülasyon problemi nedeniyle kasanın kesmediğim yeri kalmadı. Başlığı okyup tavsiyede bulunmuştum ama arkadaş zaten Corsair Carbide Spech Delta yı sormuş bilen kullanan arkadaşların yorum yapması daha doğru olur.
Kronik sorunlu bir kasa Masterbox Lite 5. Cooler Master kaliteli bileşenler üreten güvenilir bir firmadır. Dark gibi marka basılmış teneke parçalarına para verilmez.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı