500TL SSD önerisi

Bütçe
500tl
Başka yerde satılıyor ama satıcı yine aynı.
Buradan bakabilirsiniz.

Hocam büyük ihtimalle Hepsiburada'dan alacağım PTT AVM çok cins bir yer birkaç kez aldım bir şey çok uğraştırıyorlar insanı.

Bu da çöp. 1K bütçeye çıkmadığınız sürece, düzgün bir 480 GB ve üstü bir SSD bulmak çok mümkün değil. Micron 1300 alın.

Micron 1300 alın deyip samsung 870 evo linki bırakmak.
Çay var mı? Var. O zaman buraya 2 oralet 😄
Bu arada önceki postuma gülmüşsün ama gerçekten ciddiyim daha hızlı açıyordu samsung sata olmasına rağmen. Sata ssd m2 ssd'den daha hızlı nası oyun açabilir yaa 😄

Micron 1300 alın deyip Samsung 870 EVO linki bırakmak.
Bu arada önceki postuma gülmüşsün ama gerçekten ciddiyim daha hızlı açıyordu Samsung SATA olmasına rağmen. SATA SSD M.2 SSD'den daha hızlı nasıl oyun açabilir yahu 😄

Hocam bilgisayarda M.2 girişi var mı bilmiyorum o yüzden SATA alacağım zaten hızlı olsun diye bir amacım yok donmasın yavaş çalışmasın yeter.

Micron 1300 alın deyip samsung 870 evo linki bırakmak.
Bu arada önceki postuma gülmüşsün ama gerçekten ciddiyim daha hızlı açıyordu samsung sata olmasına rağmen. Sata ssd m2 ssd'den daha hızlı nası oyun açabilir yaa. 😄
870 EVO linki bırakma sebebim: 1K altında kaliteli 480 GB üstü SSD'nin olmamasını göstermekti.
Bu arada Samsung SATA SSD, gerçekten daha hızlı olmuş olabilir ama 500 TL'ye düzgün Samsung SATA SSD olmadığı için hahaha attım. Micron 1300 en iyi seçenek.
Hocam bilgisayarda M.2 girişi var mı bilmiyorum o yüzden SATA alacağım zaten hızlı olsun diye bir amacım yok donmasın yavaş çalışmasın yeter.
Anakart neydi?

870 EVO linki bırakma sebebim, 1K altında kaliteli 480 GB üstü SSD'nin olmamasını göstermekti.
Bu arada Samsung SATA SSD, gerçekten daha hızlı olmuş olabilir ama 500 TL'ye düzgün Samsung SATA SSD olmadığı için hahaha attım. Micron 1300 en iyi seçenek.

Anakart neydi?

Bilmiyorum hocam nasıl öğreneceğim?

Anakartınızın markası nedir? Bakalım M.2 yuvası var mı?

Bilmiyorum hocam bilgisayar HP marka.

Bilmiyorum hocam nasıl öğreneceğim?

Bilmiyorum hocam bilgisayar HP marka.
Eğer Windows + R kombinasyonunu kullanın ve önünüze gelen Çalıştır ekranına msinfo32.exe yazın. Yukarıdaki ekranın bir benzeri önünüze gelecek. Ekranınızın sol tarafındaki Sistem özeti yazısı seçili değilse onu seçin. Sistem Üreticisi ve Sistem Modeli ikilisi anakartınız hakkında çeşitli bilgiler verecek. O kısmı SS olarak atar mısınız?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
buradaki ama tam aynısı mı bilmiyorum.

870 EVO linki bırakma sebebim: 1K altında kaliteli 480 GB üstü SSD'nin olmamasını göstermekti.

Onu anladım yav şakasındayım işin. 2 oralet esprisini yapmak için bu anı beklemiştim kaçıramazdım 😄
Hocam gerçekten işin teknik detayını bilmiyorum. Nası bu fark olabilir aklım almıyor. 2200/2000 okuma yazma oranlı M2 Kingston, 550 okuma yazma oranlı samsung sata ssd'den nasıl daha yavaş oyun açıyor? Bunun mantıklı bi açıklaması olmalı 🤔

Onu anladım yav şakasındayım işin. 2 oralet esprisini yapmak için bu anı beklemiştim kaçıramazdım 😄
Hocam gerçekten işin teknik detayını bilmiyorum. Nası bu fark olabilir aklım almıyor. 2200/2000 okuma yazma oranlı M2 Kingston, 550 okuma yazma oranlı samsung sata ssd'den nasıl daha yavaş oyun açıyor? Bunun mantıklı bi açıklaması olmalı 🤔
DRAM'den dolayı olabilir. M.2 Kingston'dan kastınız sanırım NV2 ve DRAM bulundurmuyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
buradaki ama tam aynısı mı bilmiyorum.
Windows + R kombinasyonunu kullanın ve önünüze gelen Çalıştır ekranına msinfo32.exe yazın. Yukarıdaki ekranın bir benzeri önünüze gelecek. Ekranınızın sol tarafındaki Sistem özeti yazısı seçili değilse onu seçin. Sistem Üreticisi ve Sistem Modeli ikilisi anakartınız hakkında çeşitli bilgiler verecek. O kısmı SS olarak atar mısınız?

Geri
Yukarı