500W 80+ PSU önerisi

GT 240

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar herkese iyi akşamlar,
En az 500W ve 80+ sertfikalı güç kaynağı önerilerinizi bekliyorum. Para sınırı yok, güç kaynağım kaliteli olsun tek istediğim o.

Son düzenleyen: Moderatör:

550 Watt fakat ileride RAM frekansını arttırırsanız veya işlemci ekran kartı overclock yaparsanız sıkıntı çıkarmaz ve Corsair PSU'larda çok kaliteli japon kapasitör var.

Madem para sınırı yok, kaliteli bir şey aranıyor, o zaman Watt değerini arttırıp GOLD sertifikalı bir ürün alabilirsiniz.

Para sınırı yoksa neden 500W alıyorsunuz? 500W bandında alabileceğiniz maksimum PSU nedir ki, High Power 500W 80+ Eco var mantıklı olan.
Sistem yükseltirsem PSU'yu da mutlaka yenilerim. Şimdilik işimi fazlasıyla görecek kaliteli bir PSU arıyorum. Bulunduğum semtte daha geçen 3 defa elektrik gidip geldi. Topraklama olsa da güvenemiyorum.

Sistem yükseltirsem PSU'yu da mutlaka yenilerim. Şimdilik işimi fazlasıyla görecek kaliteli bir PSU arıyorum. Bulunduğum semtte daha geçen 3 defa elektrik gidip geldi. Topraklama olsa da güvenemiyorum.
Yukarıda atılan 600W modeli önerebilirim, para sıkıntısı yokken mantıklı olabilir.
500W'da kararlıysanız önerdiğim High Power işinizi görür. Ben de kullanıcısıyım, oturduğum mahallede zırt pırt elektrik kesiliyor. Birkaç gün önce dalgalanma sorunu da vardı elektrikte, bilgisayarda ve PSU'da bir sorun yok.

Geri
Yukarı