500W PSU, minimum 850W isteyen ekran kartını çalıştırmıyor

Çoğu ekran kartında tüm pinleri doldurmak gerekiyor. Hatta birkaç tane model dışında hepsi diyeyim 🙂

İncelemelerden biliyorum. Bakınız:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aynı şekilde kendi sitelerinde verdikleri bilgilerden çıkarım yapabiliyoruz. Çünkü pek incelenen bir model değil. Mesela 40 desibel sesi var ki bu yüksek.

Ha ek olarak 750W'lik modelin incelemesi mevcut. Oradan tutarlı çıkarımlar yapılabilir.

Zaten RM850X incelemesinde de 850gq modeli tablolarda epeyi geride.

Oho biz bu sponsorlu YouTuber'lere bakarak ürün alacaksak, bunlara Gamepower sponsor olsa bunlar onu bile ASUS Thor yaparlar. Çok güvenmeyin bunların ne dediğine. Kaliteli 1000W PSU'lar varken, sırf Corsair diye 850W PSU alınmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oho biz bu sponsorlu YouTuber'lere bakarak ürün alacaksak, bunlara Gamepower sponsor olsa bunlar onu bile ASUS Thor yaparlar. Çok güvenmeyin bunların ne dediğine. Kaliteli 1000W PSU'lar varken, sırf Corsair diye 850W PSU alınmaz.

Onun dışında bir sürü kaynak attım. At gözlüğünü çıkarıp tablolara bakarsan ne kadar fark attığını anlarsın... Ayrıca o attığım video senin Evga'cığının 😂

@Coturismail Dedim ben.

Çoğu ekran kartında tüm pinleri doldurmak gerekiyor. Hatta bir kaç tane model dışında hepsi diyeyim 🙂

İncelemelerden biliyorum. Bakınız:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aynı şekilde kendi sitelerinde verdikleri bilgilerden çıkarım yapabiliyoruz. Çünkü pek incelenen bir model değil. Mesela 40 desibel sesi var ki bu yüksek.

Ha ek olarak 750W'lik modelin incelemesi mevcut. Oradan tutarlı çıkarımlar yapılabilir.

Zaten RM850X incelemesinde de 850GQ modeli tablolarda epeyi geride.

- Kablo içi kapaklar.
- Çevresel konektörler arasında kısa mesafe.
- Fan testi düğmesi yok.
Bu sebeplerden ötürü alınmaz. Attığın PSU ismi ne idiyse? Koskoca 80+ gold veriyor PSU'ya.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Coturismail Dedim ben.

- Kablo içi kapaklar.
- Çevresel konektörler arasında kısa mesafe.
- Fan testi düğmesi yok.
Bu sebeplerden ötürü alınmaz. Attığın PSU ismi ne idiyse? Koskoca 80+ gold veriyor PSU'ya.

Translate'den çevirmiş akıllı arkadaş 😂 O kablo içi "kapasitörler" (senin translate'den kapak olarak çevirdiğin) ile neredeyse rakipsiz ripple değerleri sunuyor. Bilmediğin işlere karışma oldu mu?

Geri
Yukarı