500W PSU'ya sahip kasa önerisi

• Konuyu başlatan yalo
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 824
Power Boost 3305B modelini kullanıyorum tahmini 3 aydır. Herhangi bir sorun yok
Sizde sorun çıkarmadı diye şu PSU'ları önermeyin artık. Patlamayacağının garantisi yok. Powerboost, Frisby, Everest gibi PSU'lar önermeyin. PSU patlarsa siz mi yenisini alacaksınız? Hayır.

Power Boost 3305B modelini kullanıyorum tahmini 3 aydır. Herhangi bir sorun yok
Kaliteli al, bir ömür boyu kullan. Kimin ürettiği bilinmeyen, dandik parçalara o kadar para verileceğine azcık daha bütçe yükseltirsin kalitelisini alırsın. O aldıktan sonra PSU'nun ani elektrik dalgalanmalarında yanmayacağını nerden biliyorsun. Bir de öyle güç kaynakları tek kendini değil takılı olduğu parçaları da yakar. Sen de sorun yok diye onda da olmayacak diye bir şey yok.

Sizde sorun çıkarmadı diye şu PSU'ları önermeyin artık. Patlamayacağının garantisi yok. Power Boost, Frisby, Everest gibi PSU'lar önermeyin. PSU patlarsa siz mi yenisini alacaksınız? Hayır.

"Öneririm" demedim. Ben kullanıyorum sorun yaşamadım dedim. Abarttığınız kadar kötü bir marka olsa piyasada satılamaz zaten. Gereksiz yere ön yargılı davranıyorsunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
"Öneririm" demedim. Ben kullanıyorum sorun yaşamadım dedim. Abarttığınız kadar kötü bir marka olsa piyasada satılamaz zaten. Gereksiz yere ön yargılı davranıyorsunuz.
Ani mi yükselmişim? Nedenini bilmiyorum. Sadece alınmaz o dandik parçalar dedim, tabii ki insanın alım gücüne bağlı bir şey. Parası ona yeter, onu alır. Ona lafım yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
E piyasada Hadron markası da var? Bu mantığa bakarsanız piyasadaki her ürün alınır? Komik oldu sanki.

Neden konuyu kirletiyorsunuz o zaman? Gereksiz mesajlardan raporladım. Konu sahibi önerdiğinizi düşünebilir ve bu parçayı satın alabilir. Ön yargılı davranmıyorum ve kötü markalar, kötü ürünler piyasada satılmıyor mu sanıyorsunuz? HADRON HD412/10 POWER SUPPLY 500 W KUTULU Fiyatları ve Özellikleri bu güzel bir ürün mü sizce bu?

Yeni konular

Geri
Yukarı