500W'lık Sisteme 350W PSU Takılırsa Ne Olur?

Peki oyunlarda fps düşü falan olurmu
Gtx 1050 ti intel core i5 7400 8gb ddr4 ram B250H-4 M20
350 wat everest kullaniyorum
Bi sıkıntı görmedim su ana kadar
İ5 7400 ve GTX 1050 Tİ çok güç tüketmez. Yerinizde olsam güç kaynağını değiştirirdim. Bu sistemi öyle bir güç kaynağına emanet etmeyin. Rica etsem güç kaynağının fotoğrafını atabilir misin?

Screenshot_20181227-215400_Gallery.jpg

Bi sıkıntı olurmu
İ5 7400 ve GTX 1050 Tİ çok güç tüketmez. Yerinizde olsam güç kaynağını değiştirirdim. Bu sistemi öyle bir güç kaynağına emanet etmeyin. Rica etsem güç kaynağının fotoğrafını atabilir misin?
Screenshot_20181227-215400_Gallery.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Güç kaynağı sisteme +12V kanalından 216W verebiliyor. Eskidikçe azalıyor ve sertifikası yok. Sisteminde kaç harddisk var bilmiyorum ve 1 tane olduğunu varsayalım. Bu durumda yeterli olur. Ben senin yerinde olsam o güç kaynağını hemen değiştirmeye bakardım. Kısaca tabloda yazan değerleri doğru ise ucu ucuna yeter ama siz yine de değiştirmeye çalışın.

Son düzenleme:
Güç kaynağı sisteme +12V kanalından 216W verebiliyor. Eskidikçe azalıyor ve sertifikası yok. Sisteminde kaç harddisk var bilmiyorum ve 1 tane olduğunu varsayalım. Bu durumda yeterli olur. Ben senin yerinde olsam o güç kaynağını hemen değiştirmeye bakardım. Kısaca tabloda yazan değerleri doğru ise ucu ucuna yeter ama siz yine de değiştirmeye çalışın.
Sistemimde 2 tane hardisk var

Dahili bileşenlere zarar verme oranın yükselir. PSU'i bir arabanın egzozu gibi düşünün. Egzoz ne kadar geniş olursa motor o kadar rahat nefes alır. Sisteminizi boğmayın iyi bir SSD ve PSU da herzaman ısrar edin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı