Xbox 9. nesil gamepad alınır mı?

cagan1234

Zeptopat
Daha fazla  
Sorum bu şekilde. Daha ucuz ama hemen hemen aynı kalitede bir kol var mı? Yoksa bunu alacağım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-04-30-23-11-30-935_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-04-30-23-11-30-935_com.android.chrome.jpg
    65,3 KB · Görüntüleme: 54
Son düzenleyen: Moderatör:
Sorum bu şekilde. Daha ucuz ama hemen hemen aynı kalitede bir kol var mı? Yoksa bunu alacağım.
8bitdo alin. Sarj standindan tutun arkadaki makro tuslarina, ekstra pil parasi vermeye gerek kalmamis olmasina, BT adaptoru olmadan kutudan cikan dongle ile otomatik baglanmasina, kendine ozgu driver'i olmasina kadar bir cok ozelligi var.

O yüzden uğraşamam tak çalıştır uyum ve kalite diyorsan tek seçeneğin gibi diğer markaların da var ama fiyatlar buna yakın.

Olabilir bende bilgisayar üzerinde kullanıyorum Forza gibi oyunlarda tüm özelliklerden yararlanabiliyorsunuz (tetik tuşlarının titremesi vb.) Ve Bluetooth adaptör ise 150 liraya almıştım güzel çalışıyor ama 8 BitDo da alınabilir.

Eğer rekabetçi oyunlar oynayacak iseniz DualSense öneririm. Çeşitli özelliklerini çalıştırmak için 3. parti uygulama indirmeye gerek duyuyor ama Xbox kontrolcüsünden daha iyi şu anda. Eğer hikayeli oyunlar oynayacak iseniz Xbox'u alın geçin.

8bitdo alin. Sarj standindan tutun arkadaki makro tuslarina, ekstra pil parasi vermeye gerek kalmamis olmasina, BT adaptoru olmadan kutudan cikan dongle ile otomatik baglanmasina, kendine ozgu driver'i olmasina kadar bir cok ozelligi var.
1 tane incelemesini izledim hoşuma gitti ama ergonomisi nasıldır acaba birde ben bu zamana kadar pc de dualshock kullanıyordum o a x b y tuşları nın yarattığı kafa karışıklığı beni mahvetti bundada aynı sorun var yerleri xbox controler ile aynı değil

Eğer rekabetçi oyunlar oynayacak iseniz DualSense öneririm. Çeşitli özelliklerini çalıştırmak için 3. parti uygulama indirmeye gerek duyuyor ama Xbox kontrolcüsünden daha iyi şu anda. Eğer hikayeli oyunlar oynayacak iseniz Xbox'u alın geçin.
Yok hayır daha çok hikaye ve araba sürme tarzı oyunlar

Yok hayır daha çok hikaye ve araba sürme tarzı oyunlar

Yeni konular

Geri
Yukarı