50CC motosiklet önerisi

Haklısınız ama ben de Türk malı almayın diye uğraşıyorum hocam. :)
Doğru söylüyorsunuz, alınmaz zaten o yüzden 30 35 vermek istemiyorum 25 kafi gibi geliyor. Yorumları da okudum sorunsuz motormuş, ama karta vade farksız almam gerekiyor 2.el de yapabileceğimi de sanmıyorum ama yine aklımda duracak teşekkür ederim kral.

Hocam açıkcası 25e alsam iyi olur. Zora girmem ama 30, 35e kadar çıkabilirim. Ama hedefim 25 açıkcası.
30küsürü zorluyorsanız fiddle 2 veya fiddle 3 da bakabilrsiniz. 30-35bin km altında kaportası temiz bi fiddle bulursanız daha iyi olur. japon hariç 50cc'ler varyatör yiyor motor diye birşey yok verdiğiniz paranın karşılığı yok tıpkı doğan şahin gibi 30sene önce 1dolara üretilen araç şuan 100dolar. Hatta tüm 50cc'lerin grenaj kalitesi, annelerimizin çamaşırları topladığı yemek yaptığı ev işlerinde kullandığı plastik leğenlerle aynı sadece şekil verilmiş halleri. 50cc'ye 25-30lira vereceğinize fiddle veya ona benzer birşey almak daha mantıklı.

winge böyle sorun olduğunu sanmıyorum karşı komşumda var benim motorum büyük olduğu için uzağa gideceği zaman benimkini alıyor bende onunkini alıyorum bir kaç kere yağmurda da kullanma fırsatım oldu böyle bir durum görmedim zaten ekran kristal olduğu için su aldığında çalışmaz büyük ihtimalle.

Yeni konular

Geri
Yukarı