50TL bütçe ile mikrofonlu kulaklık önerisi

İnternette yorumlara göre Sony'nin bu serisinde çok iyi iş çıkardığını söylüyorlar. SN-R5 için gerçekten iyi yorumlar var. Bilemedim şimdi. 70-80 lira civarında daha sağlam ve kullanışlı ürünler bulabilir miyim?

İnternette yorumlara göre Sony'nin bu serisinde çok iyi iş çıkardığını söylüyorlar. SN-R5 için gerçekten iyi yorumlar var. Bilemedim şimdi. 70-80 lira civarında daha sağlam ve kullanışlı ürünler bulabilir miyim?
Kesinlikle. 20TL daha arttirip çoğuna toz yutturucak ve uzun süre kullanabilecegin Sennheiser HD201'i alabilirsin.

Kesinlikle. 20TL daha arttirip çoğuna toz yutturucak ve uzun süre kullanabilecegin Sennheiser HD201'i alabilirsin.
Dediğiniz kulaklık sanırım mikrofonsuz. Daha çok online ve arkadaşlarım ile oynayacağım için ses kalitesi kadar mikrofonda önemli. O yüzden kulaklık+mikrofonlu bir şey arıyorum :D

SN-R3, SN-R4, SN-R5 Snopy'den beklenmeyecek kalitedeler. Konfor ve ses kalitesi olarak gayet yeterli. Kullanmadan yorum yapmamalısınız.
Aynen bu tür yorumlar çok fazla duydum. Peki 3ü arasından hangisini tercih etmemi önerirsiniz.

Ek olarak mikrofon alırsanız sizin için daha iyi olur yoksa bu fiyat aralığında mikrofonlu pek iyi kulaklıklar yok. Paylaştığınız Philips marka sizi idare edecektir.
Aynen geçici bir süre için düşünüyorum ilerde bütçemi arttırıp değiştircem. Teşekkürler ilgi ve öneriler için.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı