50TL Mouse - 50TL Mikrofonlu Kulaklık Tavsiyesi

Evet çöp. Bende bütçeyi artırın bu fiyata çöp var diyorum.

Senin açından bakarsak Gamecom 388 almak yerine biraz daha para biriktirip Razer set yaptıralım arkadaşa.
Tek bildiğiniz "Razer aha 500 TL çok iyi hemen almalıyım!" klavyeleri Çin'den getirilen switch ile yapan bir marka yani dünyanın en iyisi diye uyduruyorlar.

Ya Rampage' yi savunmuyorum ancak SN-R5 bana hiç çöp gelmemişti. Ayrıca mikrofon kalitesi de güzeldi. Çöp demenin nedenini merak ettim açıkcası.

Ya Rampage' yi savunmuyorum ancak SN-R5 bana hiç çöp gelmemişti. Ayrıca mikrofon kalitesi de güzeldi. Çöp demenin nedenini merak ettim açıkcası.
Kulaklık konusunda çöp bir marka, joystick kullanıyorum Snopy SG 302 gayet güzel 1 sene oldu ama kulaklık konusunda çöp bir marka. Kulaklığınıda kullandım. ;) Tek bir mesaj yazıp hepsini belirtirseniz ceza yemezsin ama tek tek yazarsan ceza yersin tek bir mesajda hepsini belirt.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı