52 Yıl Hapisle Aranan Hayvan Sever YouTuber

"Gelen son dakika haberine göre; Muğla'da, 6 ilde karıştığı çeşitli suçlardan hakkında toplam 52 yıl 4 ay 15 gün hapis cezası bulunan ve sahte evraklarla kendisini kayıtlarda 13 yıl önce ölmüş gibi gösterdiği belirlenen Tayfun Demir (38), polisin 6 aylık takibinin ardından kaldığı eve düzenlenen operasyonla yakalandı. Demir, işlemlerinin ardından sevk edildiği adliyede, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı."

Bu adamı bazen ailece izliyorduk... Fazla bir şey diyemiyorum, şok oldum.

Devamı: Son dakika... 52 yıl hapisle aranan YouTuber Tayfun Demir yakalandı

Bu olaylar olmadan önce de bu adamın iş modelinde bir tutarsızlık olduğunu, sosyopatik tepkiler ve söylemlerde bulunduğunu fark etmiştim. Bu kadarını beklemiyordum tabii ama bir yalanı arka planda kullandığı, sonradan kanalını emlak kanalına dönüştürmesinden kafasında bir şeyler planladığı belliydi.

Bu olaylar olmadan önce de bu adamın iş modelinde bir tutarsızlık olduğunu, sosyopatik tepkiler ve söylemlerde bulunduğunu fark etmiştim. Bu kadarını beklemiyordum tabii ama bir yalanı arka planda kullandığı, sonradan kanalını emlak kanalına dönüştürmesinden kafasında bir şeyler planladığı belliydi.
Ülkede bir çok kişinin hayali olan emekli olunca yeşilliklerin için de bir yer alırım ev yaparım + sincap + sakat yaralı sokak hayvanları + diksiyon = 405 bin abone

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son videosunun altındaki yorumlar yetiyor 🤠
Yorumların bir kısmı çok belli fake. Hatta çoğu fake. İzlenmeye göre yorum sayısı abartı ve yorumlar hep birbirine benziyor. Her hesaptan 10-15 yorum atmışlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı