52 Yıl Hapisle Aranan Hayvan Sever YouTuber

"Gelen son dakika haberine göre; Muğla'da, 6 ilde karıştığı çeşitli suçlardan hakkında toplam 52 yıl 4 ay 15 gün hapis cezası bulunan ve sahte evraklarla kendisini kayıtlarda 13 yıl önce ölmüş gibi gösterdiği belirlenen Tayfun Demir (38), polisin 6 aylık takibinin ardından kaldığı eve düzenlenen operasyonla yakalandı. Demir, işlemlerinin ardından sevk edildiği adliyede, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı."

Bu adamı bazen ailece izliyorduk... Fazla bir şey diyemiyorum, şok oldum.

Devamı: Son dakika... 52 yıl hapisle aranan YouTuber Tayfun Demir yakalandı

Azmini ve iyi kalpliliğini en çok örnek aldığım insanlardan birisiydi. Bundan sonra kimseye güven kalmadı.

Bir kaç ay önce ekşide bir kaç kişinin yazdıkları sonucu öğrenmiştim dolandırıcı olduğunu. İnanamadım tabi ama gerçek deliller eklemişlerdi çok şaşırmıştım. Videolarda çok masum hayvansever gözüküyordu özellikle sincapı ile birlikte. Sincaplara rehabilitasyon verdiğini söylüyordu/gösteriyordu açıkçası bunları yapan adamın nasıl dolandırıcı olduğunu hâlâ çözemedim.

Ama asıl konu Polis kesinleşmiş cezası olan ve YouTubeda bu kadar çok abonesi olan adamı nasıl daha yeni farketmiş.
Ekşide bir çok kişi daha aylar öncesinden kanıtları ile birlikte bu adamı ifşa etmişken polis nasıl adamı bulamamış buna da şaşıyorum.
Her bakımdan ilginç bir adam ve ilginç bir olay.

Netflix bu adamın belgeselini yapta olayları bizde anlıyalım.
Bu arada ucuza taş ev nasıl yapılır tarzı videolarını hâlâ yardımcı olarak düşünüyorum. Dolandırıcı olsada adam sayesinde kafamda olan bir çok konu hakkında bilgi sahibi oldum.

Geri
Yukarı