5200TL'ye aldığım VG279QM monitörü iade etmeli miyim?

betelgseuze

Decapat
Merhaba birkaç gün önce bu ürünü satın aldım, sizce fiyatını hak ediyor mu? Aldıktan sonra pahalıya almışım gibi düşündüğüm için bu düşüncedeyim, fikrinizi almak istiyorum.

adsdwq.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba birkaç gün önce bu ürünü satın aldım, sizce fiyatını hak ediyor mu? Aldıktan sonra pahalıya almışım gibi düşündüğüm için bu düşüncedeyim, fikrinizi almak istiyorum.

Eki Görüntüle 1581572Uyg

Eki Görüntüle 1581572
Uygun fiyata almışsınız , uzun bir süre rahatlıkla kullanabilirsiniz tek eksiği 2k olmaması ama panel ve hz olarak harika

Gayet uygun fiyat. Sadece 27" monitörde 1080p sever misin onu bi tartman gerekecek. Ben çok sıkıntı yaşamadım ama 24.5" daha iyi oluyor. VG278Q dan VG259QM e geçtim.

Gayet uygun fiyat. Sadece 27" monitörde 1080p sever misin onu bir tartman gerekecek. Ben çok sıkıntı yaşamadım ama 24.5" daha iyi oluyor. VG278Q'dan VG259qm e geçtim.

27" rahatsız etmiyor LoL oynadığım için, sadece 2K monitörler bu fiyata gittiği için şüpheye düşmüştüm. Teşekkür ediyorum yanıtlarınız için.

Geri
Yukarı