53 TL'ye Oyun Önerisi

Bilgisayarın varsa MOBA oyunları veya çevrimiçi FPS oyunları bakabilirsin. Düzgün insanlara rastlarsan eğlenceli bir deneyim olacaktır. MOBA oyunları yanlış bilmiyorsam geliştirici içerikler dışında (LoL için rünler vardı, normalde oyun içinde kazanılan puanlarla alınabilecek içeriklerden olsa da P2W ile dengesizleşmesi yüzünden ve adaletsizlik oluştuğundan ötürü yeni bir rün sistemi getirildi. Hem oynanış tarzları özelleştirilebiliyor hem de etkileri çok daha etkili hissediliyor.) para ile gelişemezsin. Yani üstünlük sağlamazsın.
Sapık gibi kostümlere para yatırabilirsin. Zevkli tasarımlar var.
Veya bekleyebilirsin. Cuphead için bir DLC çıkıyor. Şahsen ben bakınmayı planlıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

P2W tarzıydı rünler. RP ile rün alana bir miktar mavi öz verdiler ödedikleri miktara göre. RP ile belli bir miktar rün alanlara ise 1350 RP ve üzeri değerde bir kostüm çıkması kesin olan kutu tarzı içeriklerden verdiler. RP ile rün alanlar vardı. Ben bir şekilde 9 zırh üzerine sıradan AD AP sayfası dizecek şekilde İP denkleştirmiştim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı