54 Adet Steam İndirim Çeki Hediye Ediyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Neşeli Enginar

Kilopat
Makaleler
23
Konuyla icerik uyumlulugu ancak bu kadar güzel olur. :)

Neyse arkadaslar, bütün gün evdeydim bugün can sikintisindan Steam Level kastim yaninda gelen hediye indirim ceklerine ilgim olmadigi icin, ilgilenenlere hediye ediyorum.

Steam hesabim: happyartichoke

Ilgilenenler eklesin ya da buradan yazsin.

1.jpg
2.jpg
3.jpg

O kadar sıkılmıstim ki, videosunu bile cektim. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teknoseyirde de ayni konuyu actim, herkes yararlansin diye.

Sevgiler

Lost In Woods 2 rica ediyorum. Steam nick: erudlu_muhdi
Size istek yolladım.
Güncelleme: Nickimi doruka olarak değiştirdim. Asıl nickim bu.

Son düzenleme:
Lost In Woods 2 rica ediyorum. Steam nick: erudlu_muhdi
Size istek yolladım.
Güncelleme: Nickimi doruka olarak değiştirdim. Asıl nickim bu.

Hmmm erudlu_muhdi ve doruka isimli kimse eklemedi beni, bir daha deneyin...

Bakıyorum hocam İdle Master kullanıyorsunuz

Idle Master yüzünden steam hesaplari kapatilma riski yüksektir. Bunu daha önce onlarca kez yazdim. Idle Master'i ikinci ve ücüncü hesaplarimda kullaniyorum. Ayrica konumuzun Idle Master ile ilgili bir alakasi yok, neden kendimi savunuyorsam! :cool:

Idle Master yüzünden steam hesaplari kapatilma riski yüksektir. Bunu daha önce onlarca kez yazdim. Idle Master'i ikinci ve ücüncü hesaplarimda kullaniyorum. Ayrica konumuzun Idle Master ile ilgili bir alakasi yok, neden kendimi savunuyorsam! :cool:
Hocam cidden "Horror Hospital" gibi oyunları oynadınız mı? Kart kasmak içinse hak veriyorum. Ben İdle Master + beleş steam key veren siteleri kullanıyorum. Fakirlik...
Mesajlar 2,185 beğenileri 2,223. Hack! :D Hocam ama cidden nasıl yaptınız ya :D

Hocam cidden "Horror Hospital" gibi oyunları oynadınız mı? Kart kasmak içinse hak veriyorum. Ben İdle Master + beleş steam key veren siteleri kullanıyorum. Fakirlik...
Öğeyi denetle.

@Neşeli Enginar Bende eklisiniz şuan. İleti yollayayım isterseniz.

Ileti yollayin göremedim sizi. :)

Oynamadim tabii, oyunu acip 3 dakika sonra kapatinca kart düsüyor zaten genelde, ikinci kart 5 dakika, ücüncü karti 10 dakikada düsürüyor genelde. Hack isleri bana ters. :uyan:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı