[Sonlanan Çekiliş] 2 adet Steam Dijital Hediye Kartı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

reptile

Megapat
Katılım
13 Kasım 2018
Mesajlar
9.834
Çözümler
154
Malumunuz bugün itibarıyla Steam'de Cadılar Bayramı indirimleri başlamış bulunmakta. Bu sebepten ötürü iki kişiye yaklaşık 51 TL değerinde 1'er tane Steam dijital hediye kartı verilecektir. Çekilişe katılmak isteyenlerin "katılıyorum" yazması yeterlidir.

Çekiliş site üzerinden yapılacak ve yine her zaman olduğu gibi sadece görsel paylaşılacaktır.

Katılım şartları;

- En az 1 aylık Technopat Sosyal üyeliği.
- En az 100 mesaj.
- En az 1 aylık Steam üyeliği.
- Hesabında VAC, oyun yasaklanması, takas veya herhangi bir yasaklama bulunanlar çekilişe katılamazlar.

Bağlantısı paylaşılan hesapta herhangi bir yasaklama mevcutsa, çekilişi kazanan kişi otomatik olarak diskalifiye edilecek ve hediye yedek talihlilere verilecektir.

Çekiliş Cumartesi günü saat 24:00'da sonlanacaktır. Kazanan kişiler en geç Pazar günü 24:00'da açıklanacak.

Not: Kazanan kişiler açıklandıktan sonra 1 gün içinde irtibata geçmeleri gerekmekte. Bu süre zarfında herhangi bir geri dönüş sağlanmadığı zaman hediyeler daha önceden belirlenen talihlilere verilecektir. Çekilişe katılan her üye kazanıp kazanmadığını kontrol etmekle yükümlüdür. Haberdar olmamanız durumunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez.

Dijital hediye kartını gönderebilmem için Steam'de en az 3 gün arkadaş olmamız gerekiyor. Kazanan kişiler açıklandıktan sonra kendilerine arkadaşlık isteği göndereceğim. Hediyeler ise kendilerine 4. gün iletilecek.

Sadece çekilişi kazanan kişilerin Steam adreslerini paylaşması rica olunur.

Şimdiden cadılarınız bol olsun 😃

İndirimler 1 Kasım'da bitiyormuş. Ben 14 gün sürecek sanıyordum. Hediye kartınız maalesef indirimlere yetişmeyecek. Dilerseniz yılbaşı indirimlerinde harcarsınız. Bu detayı atladığım için kusura bakmayın.
 
Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı