540 TL'ye GTX 780 Alınır mı?

Şimdi kart üreticilerinin niyetleri güçlü ekran kartları için anakartta tek slot yer kaplayan soğutma çözümleri bulmak. En son Galax tek slot 1070 çıkardı. RGB furyasından sonra tek slot kart slim kasa sistemler önem kazanabilir.
Katılıyorum ama o kart sıcaklık olarak çok sınırda çalışıyormuş, yani durumu kurtaracak kadar soğutma sağlayabiliyor. Bence böyle olması lazım, umarım diğer firmalar tek slot kart üretimine başlar ve geliştirir.

Çok fantastik. :eek:

GALAX GeForce® GTX 1070 KATANA

Katılıyorum ama o kart sıcaklık olarak çok sınırda çalışıyormuş, yani durumu kurtaracak kadar soğutma sağlayabiliyor. Bence böyle olması lazım, umarım diğer firmalar tek slot kart üretimine başlar ve geliştirir.

Çok fantastik. :eek:

GALAX GeForce® GTX 1070 KATANA

İlk model prototip özelliği taşıyor. Zaman geçtikçe güç tüketimi ve buna bağlı ısınma dereceleri NM düştükçe azaldığı için tüketicilerin yoğun talebine karşılık her marka kendi modelini çıkartacaktır. ITX Slim sistemler güç tüketimi azaldıkça yaygınlaşacaktır. Full Tower sistemler soğutma amaçlı değil artık hobi amaçlı toplanır. Benim sonra düşündüğüm sistem Slim Micro-Atx ebatlar da olacaktır.

O değilde kartın ismi fena, mesaj açık. Katana incedir(tek slot), hafiftir(tek slot) ve keskin/güçlüdür(GTX 1070). İsimlendirmeye hayran kaldım. :D

Eskiden toplama bilgisayar "çok daha ucuza" gelirdi ama şimdi biraz ucuza geliyor. :(

O yüzden dediğin gibi dev kasalar artık hobi, küçük mini marka PC'ler revaçta olabilir.

O değilde kartın ismi fena, mesaj açık. Katana incedir(tek slot), hafiftir(tek slot) ve keskin/güçlüdür(GTX 1070). İsimlendirmeye hayran kaldım. :D

Eskiden toplama bilgisayar "çok daha ucuza" gelirdi ama şimdi biraz ucuza geliyor. :(

O yüzden dediğin gibi dev kasalar artık hobi, küçük mini marka PC'ler revaçta olabilir.

Karta HOF ismini koyuyor sanırsın sahibi aristokrat ailesine mensup. :bıyık: Galax müşterisini özel hissettirmeyi iyi beceriyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı