5400 TL bütçe için dizüstü bilgisayar önerisi

smarst

Kilopat
Yer
Manisa
Bilgisayar mühendisliği için kullanacağım ve belirlediğim yazılımları sorunuz şekilde çalıştırabilecek fiyatı 5400 TL'yi aşmayacak dizüstü bilgisayar önerilerinizi bekliyorum.
Performans konusunda dizüstü sistemlerde yeterli bulmadığım ve sorunsuz Android Studio kullanabilmek için Ryzen işlemcili dizüstü bilgisayar önerisi istemiyorum.
yazılımlar:
  1. Android Studio.
  2. Adobe After Effects.
  3. Adobe Photoshop.
  4. Adobe ıllustrator.
  5. Eclipse ve ıntellij.

Selamlar bende bilgisayar programciligi mezunuyum aynı şekilde bende senin listendeki programlar için 1 ay öncesine kadar laptop arayışındaydım. Hepsiburadadan 4700 TL Dell G3 3590 i5 aldım. Çok memnunum tavsiye ederim.

fiyatı çok iyi diğer markalara göre alırnımı hp caspere göre
HP Omen hariç tüm hplere göre alınır. Casper'a göre hayli hayli alınır. Şurdan incelemesine bakabilirsiniz. İncelemedeki 8 gb ram 256 gb ssdli model. Benim size linkini attığım 16 gb ram 512 gb ssdli model. Ona göre izleyin incelemeyi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı