5400 TL'ye Ryzen 5 3600 ve RX 5700 hazır sistem alınmalı mı?

Bu arada TUF 3 fanlı modelleri için çok fazla şikayetler vardı. Örnek bir video. Buradaki XT modeli ama aynıdır kalite olarak.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
@ÖmerFarukArslan Yükseltmeyi sadece TUF B450 modeli için yapardım. Onun dışında yükseltmeye gerek yok bence.

Bu arada TUF 3 fanlı modelleri için çok fazla şikayetler vardı. Örnek bir video. Buradaki XT modeli ama aynıdır kalite olarak.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
@ÖmerFarukArslan Yükseltmeyi sadece TUF B450 modeli için yapardım. Onun dışında yükseltmeye gerek yok bence.

Hocam videoda kart yükte 70 derece bir sıkıntı gözükmüyor gibi ama içindeki soğutma sistemide kötü değil gibi?

Soğutması o kadar kötü değil.
Bu sefer pasif soğutma bloğunu daha büyük yapmışlar.

XT modeli daha fazla ısınıyor TDP farkından.
Bencede soğutması başarılı albenisi çok sistemin almayı düşünüyorum anakartı TUF modeli yapıp SSDyi Adata m.2 yaparak ama kronik bi sorun yaşarım diye korkuyorum ya fazla bir vaktim yok gün içinde akşamları müsaitim coil whine yada başka bir sorun yaşarsam göndermek zorunda kalacağım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı