55.000 TL bütçe ile MSI vs ASUS

CaptanOva

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASUS Radeon RX 6700 XT DUAL 12GB /AMD Ryzen 5 5600X /Asus Prime B450M-K II /Cooler Master MasterLiquid ML120L V2 SickleFlow RGB /XPG Gammix D35 8x2 3200Mhz CL16 /ADATA Legend 750 500GB /FSP CMT212A /FSP Hyper Pro H3 650W

MSI G2412 /Gamenote H2002p /Ajazz Ak33 /Glorious Model D
Laptop almayı düşünüyorum. Bütçem 50-55k arası, hangisi daha iyi? MSI ve ASUS arasında.

Son düzenleyen: Moderatör:
Markaya değil modele göre laptop seçilir. MSI'ın bu fiyat bandına bulacağın Katana - Pulse modelleri alınmaz. Bütçeni 60K'ya çıkarabilirsen alabileceğin en iyi cihaz budur.

Arkadaşın attığı o fiyat skalasında ki MSI ve ASUS'lardan çok daha iyidir. Ayrıca bütçe 80K ve üstü olmadan MSI alınmaz çünkü Katana tarzı modelleri bulunuyor bu fiyatlara genelde.

Genel olarak sordum zaten.

Sorunda burada zaten. Genel olarak da seçim yapmak yanlış. Örnek ona kalırsa arkadaşın attığı ürün MSI göre daha iyi olduğunu vurgulamış. Ona bakılırsa o zaman siz yine de MSI mi seçeceksiniz? Çelişki olur bu durumda. Eğer aklınızda bir model varsa ASUS tarafında ve MSI tarafında ikisini açıklayın ona göre yardımcı olmaya çalışırız zaten.

Markaya değil modele göre laptop seçilir. MSI'ın bu fiyat bandına bulacağın Katana - Pulse modelleri alınmaz. Bütçeni 60K'ya çıkarabilirsen alabileceğin en iyi cihaz budur.

Bu cihaz bende hali hazırda var daha kutusundan dahi çıkarmadım. Umarım cihaz iyidir. Korkarak açacağım İnternet gelince. Donanımlar iyi de 35W Power Limit varsa bugün baktığım Victus vakası gibi, korkuyorum.

Sorunda burada zaten. Genel olarak da seçim yapmak yanlış. Örnek ona kalırsa arkadaşın attığı ürün MSI göre daha iyi olduğunu vurgulamış. Ona bakılırsa o zaman siz yine de MSI mi seçeceksiniz? Çelişki olur bu durumda. Eğer aklınızda bir model varsa ASUS tarafında ve MSI tarafında ikisini açıklayın ona göre yardımcı olmaya çalışırız zaten.
https://www.hepsiburada.com/asus-ro...lgisayar-hf265623-zettacanta-p-hbcv00003uxdfs aklımda bu model var asusun

Yeni konular

Geri
Yukarı