55.000 TL RTX sistem önerisi

İkisini karşılaştırırsak hangisi daha iyi olur?

Attığım sistem daha iyi öbür sistemden kasa PSU ve şad daha iyi benim sistemde bir de öbür sistemde anakart ile işlemci uyumsuz 12900k için LGA1700 bir anakart lazım atılan Z590 anakart ise LGA1200 bir anakart.

Aklıma gelmişken sorayım attığınız sistemlerin desteklediği kulaklık girişini (kulaklığım mikrofonlu 1 çıkışı var aparat kullanabilirim ama gerekli olur mu diye soruyorum) söyleyebilir misiniz?

Çıksa da yine biriktirmem gerekir.

Bence bir 50-60 arası biriktirin o sırada fiyatlarda kesin değişiklikler olur.

Aklıma gelmişken sorayım attığınız sistemlerin desteklediği kulaklık girişini (kulaklığım mikrofonlu 1 çıkışı var aparat kullanabilirim ama gerekli olur mu diye soruyorum) söyleyebilir misiniz?

Attığım sistem daha iyi öbür sistemden kasa PSU ve şad daha iyi benim sistemde bir de öbür sistemde anakart ile işlemci uyumsuz 12900k için LGA1700 bir anakart lazım atılan Z590 anakart ise LGA1200 bir anakart.

Teşekkürler hocam üstteki sorumuda cevaplarsanız çok minnettar olurum.

Önerebileceğiniz bir kasa var mı hocam?

Attığım 600S'i öneririm üste 360M desteği var geniş ve güzel bir kasa alternatif kasalara forumdaki kasa Tier listesinden bakabilirsin:

Attığım 600S'i öneririm üste 360M desteği var geniş ve güzel bir kasa alternatif kasalara forumdaki kasa tier listesinden bakabilirsin:

Hocam onu diğer hocamın attığı sistem için sormuştum. 😅
Kastettiğim soru tek jak destekliyor mu?

İkisini karşılaştırırsak hangisi daha iyi olur?
Aslında,3080Ti ile 3090 arasında pek bir fark yok,bütçenize uygun olanı alın.Kasa yerine https://www.hepsiburada.com/aerocoo...ull-tower-kasa-ae-strikex-st-800w-pm-bd301399

Bu kasayı alabilirsin.

3090 ile 3080Ti'ın karşılaştırması :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aslında,3080Ti ile 3090 arasında pek bir fark yok,bütçenize uygun olanı alın.Kasa yerine https://www.hepsiburada.com/aerocoo...ull-tower-kasa-ae-strikex-st-800w-pm-bd301399

Bu kasayı alabilirsin.

3090 ile 3080Ti'ın karşılaştırması :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Teşekkürler hocam. Diğer hocamın bahsettiği sistemi alacağım sanırım. Şu an tek sıkıntım ben para toplayana kadar fiyatlarının artmaması.

Geri
Yukarı