60000 TL'ye RTX 4060 sistem toplama

Bütçe
60.000
60 bine 4060 mı olur hocam?
RAM'leri 2x16 GB Corsair Vengeance 6000 MHz olanlarla değiştir. M.2 SSD'yi de kc 3000 yap öyle al hocam.

Hocam kendim şöyle bir sistem topladım. Aklına gelecek ne kampanya varsa girdim ve kullandım. İlaveten kartımda yer alan mil/puan vs de kullandım. Eğer nakit 60.000TL var ise direk hazır sistem al. Yok taksitle alacağım dersen vade farkı fazla oluyor bilgin olsun.
Aynı zamanda hazır sistemlerde anakart genelde giriş seviyesi oluyor. PSU'da keza dandik olabiliyor.
1708518232601.png

Ben monitör dahil 60K ama 70K ya da çıkabilir.
Tamam burada önemli faktör sen bu parayı nakit mi vereceksin yoksa taksitle mi? Nakit verebiliyorsan 60k'lık hazır sistem al 10k'ya da 2K monitor al geç.
Ama ben taksitle alacağım dersen mecburen tek tek toplayıp kullandığın karta vade farksız kim taksit yapıyorsa o bankayla anlaşmalı yerleri bulacaksın.

Tamam burada önemli faktör sen bu parayı nakit mi vereceksin yoksa taksitle mi? Nakit verebiliyorsan 60k'lık hazır sistem al 10k'ya da 2K monitor al geç.
Ama ben taksitle alacağım dersen mecburen tek tek toplayıp kullandığın karta vade farksız kim taksit yapıyorsa o bankayla anlaşmalı yerleri bulacaksın.
Dümdüz hesaptan ödeyeceğım

Ben monitör dahil 60K ama 70K ya da çıkabilir.
Attığım sistemin yanına da bu monitörü alabilirsin hocam.

Attığım sistemin yanına da bu monitörü alabilirsin hocam.
Klavye, mouse, kulaklık, mikrofon, webcam, hoparlör?

Geri
Yukarı