55-60 bin TL dizüstü bilgisayar önerisi

Bütçe
55-60 bin TL
Aynen hocam doğru 53999. yük altında olmadan 70 altı SSD. Ben test yapmadım ama RTX4090'lı olan testi var aynı ürün tek farkı işlemci ve RTX4090 testdeki
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
374nit 100% parlaklıkda.

Burası mt bilişimin kendi satış sitesi Hepsiburada'dan daha uygun halen almayı düşünen var ise.
Bende şimdi gördüm 374 nits harika ama daha iyisi ne biliyor musunuz? Constrat 1040:1 hocam o yüzden diğer arkadaş 70 de kullanmak zorunda kalmış 1040:1 çok iyi bir değer

Bu arada o sitede 4 taksit maks ve faizsiz değil onuda belirteyim bende ilk oraya bakmıştım ama hepsiburada peşin fiyatına 6 taksit veriyor...

Bende şimdi gördüm 374 nits harika ama daha iyisi ne biliyor musunuz? Constrat 1040:1 hocam o yüzden diğer arkadaş 70 de kullanmak zorunda kalmış 1040:1 çok iyi bir değer.

Bir de hocam şöyle bir sıkıntım var o sanırım sürücülerle alakalı, bazen oyun oynarken parlaklığı otomatik yüzde doksana düşürüyor yüzde yüzden onu çözemedim, bakalım daha yeni bir laptop zamanla sürücü falan tam oturur bence.

Bir de hocam şöyle bir sıkıntım var o sanırım sürücülerle alakalı, bazen oyun oynarken parlaklığı otomatik yüzde doksana düşürüyor yüzde yüzden onu çözemedim, bakalım daha yeni bir laptop zamanla sürücü falan tam oturur bence.
Yazilimsal bir sorun driver ile duzeltilir...1040 constrat gerçekte beni şaşırttı genelde 800 filan diye bekliyordum bu paraya bu laptop çok uygun...

ASUS ROG bence parasını hakedecek kalitede değil artık. Vede ROG 18 ve 16 coil whine sorunlu yurt dışı sitelerde şikayet fazla var. Omen, Predator, Nitro ve TUF'dan çok daha iyi kalitede bence de.

Son düzenleme:
ASUS ROG bence parasını hakedecek kalitede değil artık. Vede ROG 18 ve 16 coil whine sorunlu yurt dışı sitelerde şikayet fazla var. Omen Predator, Nitro ve TUF'dan çok daha iyi kalitede bence de.
Zaten Omen ve Predator serisi Skoda'nın Superb serisi ise Nitro ve TUF Octavia serisidir. Her türlü daha Premium seriler.

@mrkebab G18 ile çok arada kalmıştım, bu videodan sonra omen almaya kesin karar verdim gibi, 7 8 sene götürür beni gibi duruyor. Ben neredeyse sürekli prize bağlı kullanıcam ama incelemelerde göremedim, %60 seviyede şarjı kes gibi seçenekler sunan bir bölüm varmı bunda ?

Yeni konular

Geri
Yukarı