55-60 bin TL dizüstü bilgisayar önerisi

Bütçe
55-60 bin TL
Touchpad ve keyboard driverlari kurmuyor not supported OS diyor karşılaşan oldu mu bu hata ile omen 17?

Birçok driver için aynı hatayi alıyorum nasıl çözdünuz bunu arkadaşlar?

Son düzenleme:
Touchpad ve keyboard driverlari kurmuyor not supported OS diyor karşılaşan oldu mu bu hata ile omen 17?

Birçok driver için aynı hatayi alıyorum nasıl çözdünuz bunu arkadaşlar?
Aynı problemleri bende diğer konuya yazdım. Driverlar kurulmuyor resmen. Ayrıca sizde de 240 hz moduna aldığınızda ekranda acayip titreme aşağı yukarı oynama oluyormu ?

Not supported problemi için siz büyük ihtimal windows 11 22h2 driverlarını indirdiniz ama sizin sürüm 21h2. Doğru versiyonu indirsenizde kurulmuyor.

Aynı problemleri bende diğer konuya yazdım. Driverlar kurulmuyor resmen. Ayrıca sizde de 240 hz moduna aldığınızda ekranda acayip titreme aşağı yukarı oynama oluyormu ?

Not supported problemi için siz büyük ihtimal windows 11 22h2 driverlarını indirdiniz ama sizin sürüm 21h2. Doğru versiyonu indirsenizde kurulmuyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videosunu yükledim.

Son düzenleme:
Merhaba, ekran bozulma olayını sadece NVIDIA ekran kartını kullanarak çözdüm ben.
Evet o şekilde yapınca sorun olmuyor ama bunun kabul edilebilir birşey olmaması lazım. Hocam şu driverları nasıl kurdunuz hazır buradayken bir anlatırmısınız ? Ne touchpad ne ses driverı ne de diğer birçok driver kurulmuyor.

@mrkebab ve @hederahelix Sanırım sizde bu laptopu kullanıyorsunuz. Sizler bu tarz problemlerle karşılaştınız mı ?

Ses driverini HP destekten bir link alarak çözdüm ama Touchpad'e hiç dokunmadım ben.😀

Link bu, tıklarsanız hemen indirme yapıyor, herhangi bir site açılmıyor.

Evet bu linkten inen dosya ile ilerleyince ses driverı kuruldu. O zaman Hp Destek ile iletişime geçmek lazım diğer driverlar için.

Son düzenleme:
Çok ilginç gerçekten. Yalnız HP sitesinden inen driverların hiçbiri yüklenmiyor. Windows Update kendisi ne kurarsa onunla işliyor PC. GPU driverı hariç onu kendimiz kurabiliyoruz neyse ki.

Hocam sıkıntıları var ufak ufak düzeliyor ama performansı nasıl?Fanları maxa aldım Full yükte 68 derece ile dolanıyorum.

Rog için abartılıyor deniliyor ama aynı fikirde değilim. 240hz 3ms 500 nit ekran, 3 fan, 7 ısı borusu, conductonaut extreme sıvı metal gibi özellikleri var.

Yeni konular

Geri
Yukarı