55 net TYT ve 45 net AYT ile mezuna kalınmalı mı?

ıvar_0

Decapat
Daha fazla  
Bu sene sınava gireceğim ama netlerim pek içi açıcı değil. Çok büyük bir hedefim de yok ama yine de aklıma takılıyor. TYT'den 50-55 net yapıyorum, AYT'den ise 20-30. 3 ay sonunda maksimum 40-45 olur. Sizce bu netlerle mezuna kalınmalı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
AYT netin TYT'ye göre iyi konumda. Daha 3 aydan fazla bir süre var. AYT'den deneme çözerek TYT'den eksiklerini tamamlarsan çok güzel bir sıralama yapabilirsin. Eğer matematiğin iyi değilse mezuna bırakma derim. Hazır limit türev ve integral kalkmışken bu sınavda yerleş bir yere.
AYT netinin şu an 45 olduğunu sandım, yanlış okumuşum. Ama dediğim gibi, 2. dönem konularının kalkmasını bir fırsata dönüştürsen iyi olabilir.

AYT netin TYT'ye göre iyi konumda. Daha 3 aydan fazla bir süre var. AYT'den deneme çözerek TYT'den eksiklerini tamamlarsan çok güzel bir sıralama yapabilirsin. Eğer matematiğin iyi değilse mezuna bırakma derim. Hazır limit türev ve integral kalkmışken bu sınavda yerleş bir yere.
AYT netinin şu an 45 olduğunu sandım, yanlış okumuşum. Ama dediğim gibi, 2. dönem konularının kalkmasını bir fırsata dönüştürsen iyi olabilir.

Evet matematiğim biraz zayıf hedefim 80 90 bin arası bu netlerle olur mu bilmem.

Bu senin vereceğin bir karar, hangi okul/bölüm istiyorsun? Bu işe ailen ne diyor onlarla konuştun mu vesaire vesaire. Ben kişisel olarak bu kararı verecek olsam kalırdım diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı