55 TL'ye Oyun Önerisi

Mersinli33

Hectopat
Makaleler
2
CS:GO'da geçirdiğim 1050 saatten sonra ruh sağlığım için oyunu silmeye karar verdim. Sonrasında hesaptaki skinleri sattım ve 55 TL bakiyem var. Böyle oynandığında zevk veren ve hiç sıkılmayacağım bir oyun önerisi bekliyorum. Strateji vs. olabilir. Bu arada steam profilimden hesabımdaki oyunlara bakıp öneride bulunursanız daha iyi olur. :)

PC yeterse RB6 Siege al kullanmadığım yan AC var 30'a bırakırım ödeme TL key kabul edilir :)
Zamanında 8 TL civarı bir fiyata almıştım steam'dan fakat oyunu kaç kere yeniden yükleyip her türlü şeyi denememe rağmen sürekli steam ve uplay birbiriyle çakışıyordu. Uplay desteğe mesaj attım fakat sağolsunlar hiç bir geri dönüş alamadım. En son oyun hesapta boş boş durmasın diye sildim, silmez olaydım (neden sildim bilmiyorum) ki adamlar ben oyunu hesaptan kaldırınca genel bir patch güncellemesi getirip oyunu 76 TL yaptılar. Belki sorunum düzelirdi fakat cahil aklı işte.

Zamanında 8 TL civarı bir fiyata almıştım steam'dan fakat oyunu kaç kere yeniden yükleyip her türlü şeyi denememe rağmen sürekli steam ve uplay birbiriyle çakışıyordu. Uplay desteğe mesaj attım fakat sağolsunlar hiç bir geri dönüş alamadım. En son oyun hesapta boş boş durmasın diye sildim, silmez olaydım (neden sildim bilmiyorum) ki adamlar ben oyunu hesaptan kaldırınca genel bir patch güncellemesi getirip oyunu 76 TL yaptılar. Belki sorunum düzelirdi fakat cahil aklı işte.
knk ubi destek böyle ben çok çektim

Çok ilginç. daha 2 hafta önce Driver : San Francisco oyununu nereden satın alabilirim diye desteğe yazı yazdığımda 3-4 gün içinde dönüş yaptılar. Hatta oto mesaj da değil, normal kişisel mesaj yazmışlardı.

Ben G2A üzerinden Steam Key olarak satin almistim. Su an sadece Uplay kodu olarak satiliyor.

Malesef Uplay bana cevap olarak şöyle bişey yazdı. kod olarak da satıcı bulamadım.

Dosya Ekleri

• Ad2sız.png
    Ad2sız.png
    27,5 KB · Görüntüleme: 49
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı