550.000 TL Suv-Pickup önerisi

Bana bir adet talisman suv ilanı atar mısınız?
Noldu neden atmadın?
Okuduğunu anlamanda sorunun var.

Ben Talisman SUV mi demişim? Sen sedan bir örnek vermişsin ve ben de konunun sedanlar değil SUV'ler olduğunu söyledim.

Daha fazla konuyu kirletmemek adına sana cevap vermeyeceğim daha fazla. İyi forumlar.

Okuduğunu anlamanda sorunun var.

Ben Talisman SUV mi demişim? Sen sedan bir örnek vermişsin ve ben de konunun sedanlar değil SUV'ler olduğunu söyledim.

Daha fazla konuyu kirletmemek adına sana cevap vermeyeceğim daha fazla. İyi Sosyaller.

Ben de öyle düşünmüştüm. VAG grubunu mundarlamaya devam et elbet bir gün alırsın SuperB. Yemeden içmeden 25 yıl çalışacaksın. Zor bir şey sanki.

Ben de öyle düşünmüştüm. Vag grubunu mundarlamaya devam et elbet bir gün alırsın SuperB. Yemeden içmeden 25 yıl çalışacaksın. Zor bir şey sanki.

Hocam bu forumda arabadan anlamayan o kadar insan gördüm de senin kadar anlamayanı ilk defa görüyorum. Yemin ederim kahkaha atmaktan karnım ağrıdı. Söylediğin hiçbir şey doğru değil neredeyse. Evet SuperB Passat'tan daha güzel. Bu arada bırak talismanı Megane'da bile manuel cam yok bahsettiğin modeller taliant ve Clio. Bunlar da piyasanın en ucuz arabaları. Volkswagen gibi poloya 500.000 600.000 TL istemiyor yani.

Geri
Yukarı